Loading...

4 vzory doplnkov, ktoré sa majú pozerať v roku 2016

od Matta Weik

Tí, ktorí tento rok chodili okolo Expo West v Kalifornii, videli niekoľko typických vzorov, ktoré sú v roku 2016 príťažlivé. Zatiaľ čo niektoré z nižšie uvedených nižšie nie sú vašimi „normálnymi“ doplnkami v zmysle kreatínu, predpracovávania, bielkovín. Ako BCAAS stále vytvárajú veľké predajné čísla v Spojených štátoch. Viac ľudí hľadá skôr „zdravie“ doplnkov ako obvyklé ergogénne pomôcky. Nižšie sú uvedené niektoré horúce vzory, ktoré dáte pozor, aby ste si dali pozor, ako aj vyzdvihnúť, ak uvažujete o svojich výhodách.

1. zmesi omega-3
Produkty ako Omega-3 a Omega-3-6-9 sú už mnoho rokov na trhu. Tvorcovia sa preto hľadali na novú metódu na predaj týchto výrobkov pre zdravie a wellness priateľské k powerhouse. Prejdite do nového vzoru pridávania omega-3 k iným produktom, ako sú multivitamíny a kurkumín (ktoré tiež uvádzali zoznam nižšie).

Kombinácia omega-3 pre už tak výrazný produkt má iba zmysel-teraz máte jeden super produkt s niekoľkými zdravotnými a wellness výhodami, ktoré vyplnia mnoho rôznych priestorov, ako aj nedostatky. Prichádza na myseľ „Zabite dvoch vtákov jedným kameňom“.

2. Relaxáciu, ako aj spánkové pomôcky
Zaoberáme sa tým, všetci sme mali bezesné noci. Vyhodili sme, rovnako ako dobre, ako sa nedokázali, že by sme našli mozog, aby sme zachytili niektoré Z. Nie ste sami – viac ako polovica Američanov stráca spánok kvôli stresu a úzkosti alebo stresu. Štúdie ukázali, že viac ako 30% populácie trpí nespavosťou. Rovnako ako ľúto dámy, ženy sú dvakrát pravdepodobnejšie, že v porovnaní s mužmi zažijú z nespavosti.

S viac ako 10 miliónmi ľudí, ktorí využívajú spánok na predpis, pomáha v noci, ľudia hľadajú viac prirodzeného zaobchádzania alebo doplnku. Niekoľko výrobcov prichádza s tabletkami a nápojmi, aby sa pokúsili vyskúšať, ako aj zostať pred krivkou s inováciou v tejto kategórii.

Spolu so spánkovými pomôckami prežívajú viac a viac ľudí zo stresu a úzkosti, ako aj zvýšenú úroveň stresu z dôvodu práce, ako aj osobného života. Spotrebitelia hľadajú produkt, ktorý si môžu počas dňa užívať, aby „zložili výhodu“, a trochu si ich oddychovali, aby im pomohli zamerať sa, ako aj mať oveľa lepšiu mentálnu jasnosť, aby sa vyrazili zo silného dňa. Táto časť sa už darí a rok 2016 ďalej zvýši predaj produktov.

3. Probiotiká
Všetci už o probiotikách počuli v priebehu rokov, ale presne koľko ľudí s nimi skutočne vyskúšalo produkt? Jogurt bol veľkým hitom tým, že posunul výhody probiotík pre zdravotné a wellness výhody. Activia, Yoplait Original, ako aj Stonyfield, všetky svoje zdravé probiotiká uvádzali na trh vo svojom jogurte, aby pomohli s tráviacim zdravím.

So všetkou výskumnou štúdiou týkajúcou sa probiotík, viac podnikania skákajú na to, že je to tiež presvedčené, že ju pridáva do svojho portfólia výrobkov. Podnikanie sa nezameriava iba na dospelých – jedna značka sa rozhodla predstaviť probiotické ďasná pre mladých ľudí (ktoré sa mimochodom vyskytujú neuveriteľné), zatiaľ čo iné podnikanie sa rozhodlo pridať probiotiká do potravín a nápojov. Či tak alebo onak, nevyžadujete, aby ste hľadali radu s porotou, aby ste zistili, že probiotiká sú mimoriadne dôležité a mali by sa rutinne využívať na tráviace zdravie.

4. Kurkuma/kurkumín
Tento horúci produkt rastie o 25%+ ročný rok už niekoľko rokov bez toho, aby sa spomalil v dohľade. Zdá sa, že s veľkým množstvom výskumnej štúdie, ktorá sa na ňu objaví, ako aj „televíznych lekárov“, sa zdá, že ľudia bežia do regálov, aby si kúpili fľašu alebo 10. s vlastnosťami ako protizápalový antioxidant, ako Rovnako ako protirakovinové vlastnosti nie je pochýb o tom, že predaj neustále rastie.

Pilulky a prášky nie sú jediným miestom na objavovanie kurkumy/kurkumínu, môžete ho tiež objaviť v niektorých potravinách, ako aj nápojoch na trhu. Viac pochopený pre jeho využitie ako korenie, kurkuma/kurkumín robí posypanie obrovskou metódou, ako aj ďalším výskumným štúdiom, ktoré sa vykonáva, bude len horúco. Dajte si pozor na ďalšie výskumné štúdium, aby ste zistili tento rok okrem nových výrobkov, ktoré sa točia okolo kurkumy/kurkumínu.

Ak je nejaký typ vyššie uvedených výrobkov/zložiek, ktoré sú pre vás zaujímavé, premýšľajte o výbere a ich vyskúšaní sami. So všetkými zvukmi okolo vyššie uvedeného na Expo West, ako aj vo výskumnej štúdii, som si istý, že tvorcovia prejavia pozitívny rast, ak do svojho portfólia pridajú akýkoľvek typ vyššie uvedeného. Ako vždy, nezabudnite požiadať o radu od svojho lekára skôr, ako sa pokúsite o akýkoľvek typ týchto výrobkov, aby sa zabezpečilo, že nebudú reagovať so žiadnym druhom iných liekov, ktoré môžete užívať.

Leave a Reply

Your email address will not be published.