Loading...

Hovorme Diaz, Khamzat, ako aj právny neporiadok v Nevade

práve teraz Khamzat Chimaev vynechal váhu pre svoju primárnu udalosť s Nate Diazom o 7,5 libier.

UFC vyhlasuje, že kompenzácia Nevada mu poskytuje ešte viac hodiny na váhe.

Ľudia, toto je neporiadok. Vŕtame sa niekoľkými problémami.

Konkurent nemôže znížiť oveľa viac ako 2 libry po chýbajúcej hmotnosti v MMA v Nevade. Práve tu sa snaží znížiť oveľa viac ako trojnásobok.

Pokyny v Nevade umožňujú povolenie konkrétnych spreadov, aj keď sa vynecháva hmotnosť. Tento typ širokej slečny je stále v hraniciach, takže je oveľa zvláštnejšie, že sa tento pokus uskutočňuje.

Ak sa primárna udalosť rozpadne, ľudia majú nárok na vrátenie peňazí podľa predpisov v Nevade. Rovnako ako konkurent nemožno podať do primárnej udalosti po tom, čo sa váži (pre ľudí, ktorí vyžadujú Diaz v. Fergusson)

Diaz je na svojom poslednom zápase svojej zmluvy, ale zjavne nemá klauzulu o západe slnka. Zápas sa rozpadne po hrubej neprofesionálnej hmotnosti, ktorý jeho oponent môže mať za následok predĺženú zmluvu. Regulačné orgány by mali mať na pamäti túto vážnu pravdu s miliónmi dolárov.

Nakoniec (ale mnohí výrazne, ak ste obťažovali čítanie všetkých vyššie uvedených), neexistujú žiadne pravidlá! Nevada má usmernenie, ktoré uvádza, že sa môžu vzdať svojich pravidiel. Pozrime sa presne, ako sa tento neporiadok odohráva.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Diaz na NSAC – Žiadna burina v mesiaci pred UFC 202AUGHUST 30, 2016
Nick Diaz Marijuana Fight 3.0 – Techniky, ktoré nebude pracovne 26, 2015 v „Nevada Battle Sports Law“
Myšlienky, ako aj obavy týkajúce sa Lawsuitjune 22, 2017 na Nate Diaz

Leave a Reply

Your email address will not be published.