Loading...

Motivácia od kolegov Run Eat Releces

Dobrý deň! Ako to ide? Moje krk sa dnes cíti tak oveľa lepšie! Ďakujem vám pani Masseuse a pán Frozen Veggies. Je to stále najmenší trochu tesný a núti ma to natiahnuť, ale snažím sa byť jemný – čo nie je moja sila.

Vieš, aká je moja sila?
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónu 4
Marathon Training Journal Day 4

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 21 sekúnd

Nahor
Cestovanie Jane Review
08:01

Živý
00:00
08:21
01:21

Stravovanie obilnín. A General Mills ma pripojil. Milujte čučoriedok Chex. Láska. Druhý je tiež dobrý – ale Chex je môj obľúbený.

Ďalším obľúbeným je celé letné ovocie! Milujem melón a jogurt a smoothies. Urobil som občerstvenie medovky s jogurtom, orechmi a čučoriedkami.

A ja som poukázal na svoje príbehy Instagramu, že som mal tieto zvláštne chyby nečakane objaviť na mojich závesoch! ??! Pozrel som sa na to a sú to kobercové chrobáky. Čo v skutočnom F. nemám ani koberec. Nie je v pohode.

Urobil som nejaký výskum a ak všetko vyčistíte, je ľahké ich zabiť. Viaceré zdroje uviedli, že na zabitie kobercových chrobákov nepotrebujete jed alebo šialené spreje alebo fumigáciu – iba mydlo a vodu. Ale jedia látku a lepenku, aby mohli poškodiť vaše oblečenie, aj keď nemáte koberec.

Keďže začali blízko dverí v kuchyni, bol som tak rozrušený a všetky náčinie vložil do umývačky riadu.

Potom som urobil smoothie a uvedomil som si, že nemám čo jesť! Ha! Použil som lopatku zmrzliny. Druhou možnosťou bol môj ryžový server, ktorý som pozrel a nazýva sa šamoji. Nie je to najúžasnejšie slovo, ktoré ste sa naučili tento týždeň?

A tiež som umyl všetky svoje šaty a uteráky a posteľnú bielizeň. Prevzal to celý môj víkend a stále pracujem na vyčistení rôznych náhodných zásuviek a nádob. Ugh. Vďaka tomu vás absolútne chcete prísť cez môj dom a stretnúť sa, však?

Všetko, čo potrebujem, je stratiť 1 kamarát, ktorého mám !!

Na druhej strane-práve som si kúpil týchto organizátorov zásuvkov, takže keď som si umyl bežecké ponožky a kompresné ponožky, mal som túto elegantnú situáciu lil, aby som ich vložil. Cítil som sa tak typu A na vrchole života po celé 5 minút! Boom. Toto je pre mňa veľká vec! Normálne nosím dve rôzne farebné ponožky a jedna z nich je špinavá a druhá má diery.

Táto osoba nebola cenná pri čistení alebo zabíjaní chýb alebo mi skutočne dávala zmysluplnú interakciu, ktorá by sa cítila potvrdená.

Keď už hovoríme o kožušinovej gule …

Mám pocit, že Vegas sleduje jeho vrh mimo podstielky a pravidelne musím zametať a/alebo šliapať na ňu a povedať 4-písmenové slovy v jeho smere.

Skúsil som rôzne koberce, matky a miesta – ale stále sa to deje. Myslel som, že je len chaotický, ale moja mama povedala, že je to vrh, ktorý používam. Čo!? Ani som na to nemyslel, takže som dostal tento nový vrh hippie mačky od Trader Joes – je to chcieť mačkový vrh. Vyzerá to veľmi odlišne od jeho normálneho podstielky – je to ako malé hnedé pelety.

Skúsil to niekto jednotlivec? Práve som na to vypol svoje staré veci (aj keď taška hovorí, že sa pomaly prechádza). Uvidíme, ako to chodí!

Keď od vás dostanem e -mail alebo komentár alebo správu, je mi to naozaj radosť. Legitímny úsmev pri počítači. Dokonca aj tí, ktorí ma nazývajú C-slovo. Hej, nemám žiadnych kamarátov a zamorenie chýb – vezmem si, čo môžem získať!

Každopádne. Naozaj neuveriteľne milujem, keď zdieľate svoje bežecké aktualizácie a preteky a príbehy o úspechu. Preto som sa rozhodol uložiť čitateľov RER, ktorí spúšťajú e -maily z minulého týždňa a zdieľali ich s YA! Gratulujem všetkým, ktorí bežia a pracujú na akomkoľvek cieli. len tak ďalej! Som z vás neuveriteľne potešený a je mi veľmi potešením, ak by som mohol pomôcť alebo podporovať.

Run jesť opakovať Runner Blog Reader Runner Výhry:

Andrew bežal svojich prvých 5k!

“Šlo to dobre!! Skončil som za menej ako 40 minút a to bol môj cieľ. Myslím, že som začal príliš rýchlo, pretože mám pocit, že som na konci vybledol. Celkovo to bol dobrý prvý závod a nemôžem sa dočkať, až bude ďalší. “

Amy spustila svoj prvý polovičný maratón a poslala obrázok závodnej medaily:

“Ahoj Monica!” Som tak nadšený, že som dnes bežal v prvom polčase. Ďakujem, že ste pre mňa tak motivovaní a inšpiratívni! Mojím cieľom bolo urobiť to za menej ako 2 1/2 hodiny. Urobil som to o 2:16 !!! Woo hoo! Nakoniec som dostal Garmin Forerunner 35, pretože má srdcový monitor založený na zápästí. Páči sa mi to- aj keď som to doteraz používal iba raz.

Zahŕňam obrázky. Teraz idem online, aby som našiel ďalší, ktorý chcete urobiť! Budúci mesiac mám 10 000 a mám v úmysle poraziť moju 58 minútovú PR.

Och a dostali sme tie najchladnejšie medaily! Trvacie koleso sa točí! “

Karen mi poslala poznámku, v ktorej hovorí, že Run Camp pomohla tlačiť, aby spustila jej prvých 10k:

“Chcel som ťa len kontaktovať o mojom úspechu po absolvovaní tréningového kurzu.” Minulý víkend som trénoval a dokončil svoj prvý Disney 10K minulý víkend vo veku 62 rokov! Ďakujeme za motiváciu a začatie skoku pre môj tréning. „

Tracey z Tracey’s Get Fit Zanechal tento komentár k RER:

„Tento víkend som urobil 5 míľový beh v Bostone s názvom The Run, aby som si pamätal. Bol som nervózny z toho, že som nebol schopný urobiť celých päť kilometrov. Nikdy predtým som tak ďaleko bežal. Najviac, čo som urobil, bolo 4,3 míľ a to bolo späť v januári. Túto zimu som zranil chrbát (takže mám vec bolesti) a nemohol som chvíľu bežať a keď som začal znova bežať, jednoducho som do toho nebol. Ale dokázal som to vytiahnuť z klobúku a urobiť si beh, aby som si pamätal. Bežal som päť míľ. Whoo Hoo !!! Viem, že bežíte päť kilometrov, len aby ste sa zahriali, ale pre mňa je to neuveriteľne dlhý čas. “

Beki sa prihlásila okolo svojho prvého polčasu na Twitteri po mojom príspevku Jeffa Gallowaya:

Len tak ďalej!

Ak máte spustený príbeh o výhre alebo úspechu alebo spustil závod, ktorý chcete zdieľať – pošlite mi e -mail na adresu RuneAtrepeat @gmail.com s „RER Reader Running“ v predmete predmetu a ja ho tu zdieľam tu. (Ak chcete osloviť, ale nemáte to zdieľané, je to v poriadku, dajte mi vedieť v e -maile. Stále chcem počuť od teba.)

Beh a jesť iné miesta online…

6 vecí, ktoré môžete očakávať v závode Disney prostredníctvom časopisu Women Running Magazine

7 Bežné obavy z behu a ako ich dobyť prostredníctvom aktívneho

OTÁZKA: O akom letnom jedle máte veľa extatického?

Skúsili ste úžasný vrh hippie mačky, o ktorom musím vedieť?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Spustiť zoznam opakovaných dovolenkových zoznamov a prieskum

Spustiť zoznam opakovaných dovolenkových zoznamov a prieskum

Spustenie prieskumu blogu 2020 a zoznam sviatkov. Spustiť zoznam vianočných kariet a čo potrebujete na spustenie najlepšieho života

Spustiť jesť opakovať podcast 89 Najlepšie živé odporúčania a najhoršie podcastové recs

Spustiť jesť opakovať podcast 89 Najlepšie živé odporúčania a najhoršie podcastové recs

Podcast pokrývajúci najlepšie sviatky v oblasti jedla a najhoršie nové odporúčania podcastu – alebo relácie, ktoré ma pokazili. Beh n

Otázky a odpovede o intuitívnom stravovaní a bingingu, nápady na letný beh a ďalšie!

Otázky a odpovede o intuitívnom stravovaní a bingingu, nápady na letný beh a ďalšie!

Prevádzka Food Fitness Intuitívne stravovacie otázky a odpovede. Nápady na letný beh, čo robiť, ak ste v depresii a

Preto behám

Preto behám

Prečo bežím. Všetci máme rôzne dôvody, ktoré prevádzkujeme. Je však fantastické, že sa môžeme spojiť prostredníctvom behu a sociálnych médií.

Marathon Training Week 4 beh, stravovanie a čítanie aktualizácií

Marathon Training Week 4 beh, stravovanie a čítanie aktualizácií

Marathon Training Week 4. Disney World Dopey Challenge Aktualizácia výcviku. Potravinový denník a knihy, ktoré si môžete vypočuť pri behu

Prečo som prvýkrát išiel na terapiu a čo sa stalo vzhľadom na to podcast 109

Prečo som prvýkrát išiel na terapiu a čo sa stalo vzhľadom na to podcast 109

Prečo som išiel na terapiu a môj príbeh o tom, ako som našiel terapeuta a moje myšlienky. Prvý maratón bežec na jej P

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.