Loading...

Giveaway Cieľová darčeková karta – C9 pre šampión

Darčeková karta Giveaway Cvičenie

Ale aj keď som hektický – mám pre vás vynikajúci darček …

Zdá sa, že niekto v Targle počul, ako sa môj bežecký kapris zlomil, ako aj ma kontaktoval, aby som z ich linky dostal nejaké bežecké oblečenie. Ako to možno chápete z môjho leta publikovania bežeckých zariadení – už som fanúšikom C9 pre šampión, takže som bol o tom všetko.
Moje najnovšie videá

Cestovanie Jane Review
Prenosná Jane Prenosná hodnota pisoárov.

Viac videí

0 sekúnd po 8 minútach, 1 sekunda

Nahor
Neortodoxná kniha, ako aj hodnotenie Netflixu
07:28

Živý
00:00
08:21
08:01

Target získal náznak, že ženy chcú rozkošný cvičebný výstroj, takže majú veľa možností, ktoré sú ovplyvnené niekoľkými značkami fanúšikov.

Vidíte, beží sukňu s bokom po stranách?

Nemali dlhé tesné šortky, ktoré sa mi v minulosti páčili, mali však tieto šortky spolu s dlhším párom pod. Boj proti chubovému rubu!

Trochu ich vytiahnem, šortky na spodku to neukazujú.

Nepríjemná fotografia obliekania. Skontrolovať.

Vegas neverí, že už vyžadujem športové podprsenky … našťastie nie je mojím manažérom tak dobre, ako robím to, čo chcem!

Teraz dokonca robia špeciálne podriadenie, aby sa cvičili! Hmmm. Pod mojím tréningovým výstrojom nenosím Chonies, však? Všetky moje bežecké šortky sa vyvinuli a/alebo by bolo čudné nosiť s chónmi.

Bolo by to premýšľané o marathgu?

Môžete vyhrať darčekovú kartu 50,00 dolárov od spoločnosti Target a kúpiť si vlastný marathg! Testujem pomocou Rafflecopter pre tento darček, takže buďte trpezliví, keď zisťujem, či sa mi to páči alebo nie.

Giveaway Rafflecopter

Mimochodom … dnes ráno chytím skorý let z LAX, takže ma autá a nákladné auto vyberajú o 3:45 hod. Ouch.

Cestujem do NYC ako súčasť môjho priateľstva s Sabrom – obchodom Hummus #1 na svete! <- To je pravda, ktorú som overil po rokoch jedenia homosu. Pamätáte si minulý rok som išiel do ich rastliny a presne som videl, ako urobili homos? Bolo to úžasné. Tento rok robíme niečo iné, rovnako ako vás vyplním všetku zábavu, keď ideme ďalej! Dodržiavajte so mnou na Instagrame a Twitteri, aby ste videli všetky moje starožitnosti a jedenie. Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.