Loading...

10.5 Veci, ktoré sa môžu vyskytnúť vo vašom polovičnom maratóne

Dnes zdieľam 10,5 vecí, ktoré sa môžu vyskytnúť vo vašom polmaratóne – ako aj to, čo s nimi robiť.

Bez ohľadu na to, aké ťažké je váš vlak alebo jesť, spať alebo sa v niektorých prípadoch pripraviť, sa veci v deň závodu pokazili. Nie je to ideálne, môžete ho však obísť, ak zostanete v pokoji a ponúkate tento problém. Vždy dostávam obavy od návštevníkov, ktorí žiadajú tipy na poslednú chvíľu. Verím, že je to oveľa lepšie ako návrhy – je to problém/riešenie kombo v situácii, ktoré sa vám vyskytujú. Ak máte akékoľvek konkrétne obavy z potenciálnych problémov s dňom pretekov, zanechajte ich v komentároch alebo sa ma opýtajte prostredníctvom e -mailu. Teší sa beh!
Moje najnovšie videá

Covid 19 Test protilátok
Zobral som test protilátky Covid19. Presne takto to šlo, ako aj výsledky!

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 19 sekúnd

Nahor
Dostal som test Covid-19
05:16

Živý
00:00
08:21
05:19

Veci, ktoré sa môžu pokaziť (alebo v poriadku) počas závodu, ako aj presne to, ako s tým ponúknuť …

1. Potty Porta sú dlhé soooooo.

Čo robiť: Dostaňte sa do radu. Počítajte so mnou, chcete sa o to postarať skôr, ako začnete bežať. Váš čas nezačne, kým prekročíte štartovú čiaru, takže je v poriadku, ak sa závod začína bez teba. Stačí sa čúrať, ako aj dostať sa k závodu.

2. Ste veľmi blázniví a bojíte sa.

Čo robiť: Toto je úplne normálne. Po 30 poloviciach maratónov sa stále bojím pred pretekami. Verím, že mnohí bežci dostávajú pred preteky nervozity bez ohľadu na to, ako dobre sa pripravujú.

Zostaňte pozitívni a stave trochu modlitby alebo zopakujte svoju mantru. Len si hovorte, rovnako ako „dokážem to urobiť, môžem to urobiť …“

3. Poveternostné podmienky je veľmi horúce, chladné alebo daždivé !!?!? !!

Čo robiť: Skontrolujte podmienku poveternostného konania na teplotu a podmienky počas závodu. šaty primerane. Ak to bude chladné, prineste pred závodom „vyhodiť“ výstroj, aby ste sa nosili.

Ak prší, nie je toho toho veľa, okrem toho, že sa na to pozriete ako na dobrodružstvo. Budete sa namočiť, vaše topánky sa chystajú rozvíjať. Pokiaľ však nie ste vyrobené z cukru, bude to v poriadku.

Za akéhokoľvek typu extrémnych podmienok počasia premýšľajte o vylepšení vašich pretekových cieľov. Veľmi horúce alebo chladné poveternostné podmienky (najmä ak ste v ňom necvičili) sťažuje rýchle beh a zasiahnuť PR.

4. Ste veľmi vyčerpaní a chcete rýchlo bežať a držať krok s ľuďmi vo vašom okolí.

Čo robiť: Ahoj hej hej, upokoj sa tam dole, lil bežec. Nechoďte tak dobre. Budete to ľutovať neskôr.

Nerobte sa podľa ľudí vo vašom okolí. Udržujte sa okolo rýchlosti, ktorú ste nastavili pred závodom.

5. Bolí tvoje brucho.

Čo robiť: Vyhodnoťte, či sú to nervy alebo problém s palivom. Ak požadujete ísť na toaletu – choďte. Ak požadujete zmenu plánu paliva – upravte ho. Ak si musíte zavrieť nohavice – nie (zastavte a objavte nočník Porta.)

Kombinácia úzkosti a rýchleho behu môže spôsobiť, že sa vaše brucho cíti. Je nevyhnutné určiť, čo je v ponuke, ako aj pokúsiť sa upokojiť všetko, čo bolí, či je to chôdzou, popíjaním vody, jedlom, jedením na toaletu alebo niečím iným.

6. Narazil si na stenu.

Čo robiť: pomaly dole. Palivo, ak to vyžadujete. Prechádzka. Pokračujte pokračujte ďalej.

Môžete bojovať so stenou. Môžete vyžadovať prestávku na chôdzu (alebo niekoľko z nich), to je v poriadku. Zastavte sa na ďalšej pomocnej stanici, získajte zvlhčte a niečo zjedzte. Potom pokračujte.

7. Cítite sa úžasne!

Čo robiť: Goooooo !!!! Toto je tvoj deň. Bež rýchlo. pokračuj! PR SHLT OUTTA TENTO RACE. Urob to.

8. Začneš chafe.

Čo robiť: Odtrhnite všetko, čo vás odvádza, ako aj beh Nekkid. Srandu! Zamyslite sa nad zastavením na stanici lekárskej pomoci, ako aj so žiadosťou o vazelínu. Slather to ďalej a pokračujte v behu. Alebo prestaňte meniť svoje oblečenie tam, kde sa odvádzate, a potom sa znova spustíte. Ak to nie je voľba – pokračujte tak dobre.

9. Všetko, čomu môžete veriť, sú palacinky, ako aj pizza, ako aj palacinky s príchuťou pizze…

Čo robiť: Naplánujte si jedlo po pretekoch a pokračujte v behu.

10. Niečo bolí.

Čo robiť: Určite problém – čo bolí? Na stupnici od 1 do 10 presne, aké zlé to bolí? Ak je to omnoho viac ako 3, premýšľajte o zastavení chodenia a skontrolujte oblasť problému.

Ak je to niečo, čo ste sa už predtým cítili bez problémov, pokračujte. Ak je to nové alebo sa cíti ako zranenie (verzus únava), zastavte sa, ako aj natiahnite, získajte ľad alebo si poskytnite krátku prestávku, aby ste zistili plán pre zvyšok závodu. Beh s zranením nie je múdry a môže viesť k dlhodobému poškodeniu, takže buďte pravdiví so sebou a podľa toho behajte.

10.5. Bavíš sa toľko zábavy.

Čo robiť: potešenie z toho! Majte na pamäti všetky zábavné veci. Fotografovať. cítiť energiu odm dav. Bavte sa a pokračujte.

Teraz oslavujete !!!

Ak máte akékoľvek konkrétne obavy z potenciálnych problémov s dňom pretekov, zanechajte ich v komentároch alebo sa ma opýtajte prostredníctvom e -mailu.

Otázka: Ako presne prebiehate tento týždeň?

Pošlite mi zošit

1Save

Zdieľanie je starostlivosť!

1
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.