Loading...

Rozdrvanie – Zorganizujte svoje cvičebné vybavenie

Dobrý deň! Ako to tam ide?

Nedeľa je prvý deň jesene a pri novej sezóne prichádza chladnejšie počasie a je potrebné zabaliť letný výstroj. Áno, SoCal je stále hothot!
Moje najaktuálnejšie videá

High Achiever – Dobrá recenzia knihy počúvania
High Achiever od Tiffany Jenkins Book Review. Rýchle preskúmanie novej monografie dvojitého života drogového závislého. prečítajte si autor.

Jednoduché knihy počúvať pri behu, jedle alebo čokoľvek, čo ľudia robia.

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Zlatý retriever si neberie pilulky!
02:19

Živý
00:00
08:21
06:12

Ale stále potrebujem rozbaliť svoje zimné bežecké vybavenie a odložiť niektoré z mojich letných vecí. Chrumkavé ráno sa objavia skôr, ako to budem vedieť, a pred pár mesiacmi som dal svoje dlhé rukávy, rukavice a veci.

To ma prinútilo premýšľať o organizácii môjho bežeckého výstroja – najmä preto, že z toho mám veľa! Pracujem s Fab na tomto príspevku, aby som vám priniesol nápady na organizovanie vášho cvičenia / bežeckého výstroja. Ponúkajú bezplatnú dopravu, bezplatné výnosy a záruku úsmevu. Zoznam nižšie obsahuje položky, ktoré môžu pomôcť zorganizovať vaše veci z ich stránok spolu s mojimi nápadmi a trikmi, aby ste ich „spojili“.

Ako zorganizovať svoje cvičebné vybavenie

Najprv – odložte veci, ktoré nebudete používať niekoľko mesiacov. Zabalím svoje zimné výstroj vo vákuových vreckách, pretože ich držím v podkroví a je to hrubé a nie je tam regulovaná teplota.

Vákuové tašky na mimo sezónu

Moje zásuvky sú plnené športovými podprsenkami – naozaj si myslím, že je to najdôležitejšia súčasť behu oblečenia! Potrebujem teda získať túto podprsenku a organizátor Chonie

Organizátor športovej podprsenky

Keď už hovoríme o športových podprsenkách – musíte ich položiť alebo zavesiť suchý namiesto toho, aby ste ich vložili do suchice. Používam niekoľko háčikov, ktoré mám nad práčkou, ale to neponúka dostatok miesta. Páči sa mi tento akordeónový sušiaci stojan na dokončenie práce!

Ak máte oveľa viac priestoru na prácu s týmto bielym vešiakom, je tiež skvelá.

Použil by som to tiež, keby boli malými bežcami – stojan na kabát

Runner má veľmi špeciálny, intímny vzťah s ich topánkami. A vzhľadom na to, že ste ich chceli prepnúť každých 500 míľ alebo menej, často máme okolo niekoľkých párov.

Tiež – mám rôzne druhy topánok na dlhé zjazdy, krátke behy a chôdza. Mám na spodnej časti obývacej izby organizátor obývacej izby pre svoje topánky.

Organizátor obuvi pre spodok skrinky

Tento organizátor závesného obuvi je ďalšou dobrou voľbou.

Môj najlepší nápad je udržať vašu elektroniku a iné „musí“ na jednom mieste, aby sa dali ľahko nájsť. Týmto spôsobom môžete chytiť hodinky, okuliare, hudbu a ID bezpečnosti a dostať sa z dverí bez výhovoriek. Používam tento plastový kôš z cieľa …

Ale milujem túto neuveriteľne roztomilú kocku úložiska! (Je to tiež skvelá položka, ktorú môžete použiť na výstroj vášho domáceho maznáčika a držte sa blízko dverí pre prechádzky/hračky.)

A pretože toto je môj obľúbený nápad a páči sa mi to, dám jednému čitateľovi, že očarujúca úložná kocka Paisley na organizovanie vášho výstroja!

Vstúpiť: Zanechajte komentár k tomuto príspevku, s ktorými z týchto výberov je váš obľúbený?

Otvorené všetkým obyvateľom Zeme. Uzatvára 9/20 o 8:00 EST.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento príspevok sponzoruje Fab. Dávajte dary, ktoré sponzoruje ja. Všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

1Save

Zdieľanie je starostlivosť!

1
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.