Loading...

Poďme hovoriť o steroidoch, vede a nebezpečenstvách v Combat Sports

(aktualizácia 23. júla 2106-Pomocou tejto tabuľky dokumentovania doteraz zlyhania testov MMA PED som vyhodnotil všetky zlyhania testu v konkurencii. Údaje ukazujú, že športovci používajú zakázaných zakázaných Látky v konkurencii zvíťazili 45-krát a stratili 65-krát. Odstránenie marihuanových testov z rovnice skresľuje výsledky trochu, ale chytené PED pomocou športovcov sú odpaľovanie pod. 500)

________________________________________

Na Twitteri sa dnes objavil zaujímavý argument medzi niektorými ľuďmi, ktorých sledujem, ako požiadajte o vedu alebo jej nedostatok, za presvedčením, že užívateľ nezákonných Ped’s je nejakým inherentným nebezpečenstvom pre ich „čistých“ oponentov.

Zároveň vydala hodnotný názor krátky článok, ktorý dnes vydal Jordan Breen o Sherdogovi, ktorý položil tú istú otázku. Breen

„Základným argumentom je samozrejme, že výslovným cieľom PrizeFighters je navzájom fyzicky poškodiť, a preto je bojovník odšťavovačov na gills jedinečne škodlivý pre svojho súpera. Úžasná otázka v týchto diskusiách je vždy „Čo keď bojovník v UFC zomrel v dôsledku zranení v boji, potom jeho oponent hodnotil pozitívne pre PED?“ Táto hypotetická by sa nemala úplne ignorovať; Je to veľmi veľká otázka, ktorá nie je nad rámec možnosti. Ak však uvažujete o úmrtiach, ktoré sa vyskytli v MMA, existuje spoločná téma a určite to nie je peds.

Breen ďalej hovorí o zozname úmrtí MMA a poznamenáva, že zlý dohľad, nie Ped’s sa javí ako spoločné vlákno. Je potrebné poznamenať, že záver, že PED nie je témou týchto úmrtí, nie je železo oblečený, pretože početné z týchto úmrtí došlo v ére alebo jurisdikci V žiadnej z týchto úmrtí nehrá úlohu.

Je spravodlivé, že zlý regulačný dohľad môže mať za následok väčšie nebezpečenstvo pre športovcov ako PED. Ako príklad toho je možné pozrieť na znepokojujúce a neustále rastúce zoznamy zranení MMA a stále rastúce zoznamy zranení v oblasti rýchleho rozlohy.

Nate Diaz rád hovorí: „Každý je na steroidoch“. Možno nie každý, ale zoznam PED MMA, je stále rastúcim problémom. Počítam svoje ja na boku, v ktorej si vyžaduje objektívne a rozumné obmedzenie Ped’s v bojových športoch s zmysluplným presadzovaním týchto obmedzení a ešte viac drží názor, že ak je súper strašne zranený alebo zabitý v rukách nezákonného pedu pomocou oponentov Bude existovať legálny spád.

Vzhľadom na to, že ABC sa zdá byť pripravená objasniť, že skutočné posudzovanie športu by mali byť škody, škody, poškodenie Breen a iní položiť veľmi spravodlivú otázku. Čo presne je veda, ktorá stojí za presvedčením, že ped používajúci bojovník vytvára pre čistého súpera prirodzené nebezpečenstvo? Ako poznamenáva neurológ Dr. Goodman z Vada, môže byť náročné získať takéto štúdie z užitočných dôvodov.

Vieme, že Ped’s podľa definície vytvára schopnosti zvyšovať výkon. Môže to zahŕňať veľkosť, rýchlosť, pevnosť a trvanie. Zranenie je spôsobené silou a mám podozrenie, že biomechanický inžinier by bol najlepším kvalifikovaným odborníkom, ktorý sa opiera o vylepšené zranenia schopností Ped’s môže poskytnúť vyškolenému bojovníkovi.

Fyzik Jason Thalken zvážil nasledujúce konštruktívne komentáre

Archivoval som početné štúdie týkajúce sa bezpečnostných problémov v bojových športoch, ale len málo, ak vôbec nejaké, sa priamo zaoberá Breenovou otázkou. Pozývam kohokoľvek, aby poukazoval na rovnocenné hodnotené štúdie, ktoré sa zaoberajú touto základnou témou. Pridám ich do zoznamu nižšie.

Opakované sub -octnaté údery sú také zlé ako otrasy pre dlhodobé TBI

Používatelia steroidov majú výhodu oproti svojim čistým kolegom roky potom, čo prestali používať lieky

Kilometry môže byť lepším markerom ako otrasy dlhodobého TBI pre športovcov

Používanie steroidov je prepojené s väčšou TBI pre používateľov

Kontaktujte účasť na športe je najväčším známym rizikovým prvkom pre CTE

Bojový vek a čas medzi zápasmi sú spojené s sadzbami TBI v bojových športoch

Kilomet je jedným z najvýznamnejších prvkov traumy mozgu v boxeroch

Riziká poranenia mozgu sa zvyšujú s úrovňou konkurencie

Počet záchvatov a rokov boja vedie k zníženiu objemu mozgu u bojovníkov

Knockouts / TKO’s by Punches vylepšil desaťnásobne po tom, čo rukavice zaviedli MMA

Tvrdé zápasenie vedie k oveľa väčšej dysfunkcii mozgu ako k vyraďovaniu

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Zodpovednosť atletickej komisie a nedbanlivé testovanie ped v boji SportsJanuar 16, 2014 s 10 komentármi
EFC nedokáže otestovať Ped’s Po Bootto Guylain Deathmarch 6, 2014 s 1 komentármi
Ako (a prečo) Atletické provízie môžu vyčistiť zneužívanie PED v Mmamarchu 28, 2014 v „doping“

Leave a Reply

Your email address will not be published.