Loading...

Sú fitness modely brať vážne?

od Christian Duque

Ak všetci rozvíjajúci sa filmové hviezdy snívajú o kúpe lístka autobusu do Hollywoodu, potom všetci ašpirujúci fitness nadšenci snívajú o tom, že zavoláte alebo e-mail, a vyložíte výstrel ako fitness model. Niektorí pôjdu konkurenčnou cestou, súťaži v miestnych súťažiach s NPC, absolvujú regionálne podujatia a potom vyskúšajú ruku na národnej úrovni o vyhľadávanú kartu IFBB Pro League. Existujú úžasné výhody pre to, aby ste boli svetovo známymi kulturistami alebo šampiónom fitness, vrátane ziskových zmlúv, tlače a dohody o schválení. Šampióni môžu byť fitness modely, ale modely fitness nemusia byť šampiónmi. V prípade fitness modelov je trek trochu iný, mali by mať čas, aby nadviazali dôležité spojenia, zdokonalili sa v ich ľuďoch a boli na obchodných výstavách, kde sa môžu objaviť.

Časy sa určite zmenili, pretože v priebehu dňa by sa s výkonnými agentmi začali pracovať iba vybraním modelu, iba vybraných modelov by sa začali pracovať s najlepšími fotografmi a ešte menej modelov malo znamenať, alebo to, čo by sa malo ponoriť. Dnes má každý telefón 1 000 dolárov, veľa sebavedomia av niektorých prípadoch-nehanebnosť-propagovať sa ako ďalšia veľká vec. Hovorím nehanebnosť s úžasným problémom levity a dobrého humoru, pretože niektoré postavy nie sú vôbec také vynikajúce, ale dnes to nie je len fyzické. Niekto, kto má nevýraznú postavu, ale silné sociálne zručnosti, silný vtip alebo dokonca určitý typ humoru, sa môže podpísať, dokáže to urobiť! Ak sú ich sledovanie dostatočne veľké a ich nasledovníci budú priaznivo reagovať na všetko, čo propagujú, potom postava už nie je taká dôležitá. Je to stále modelovanie fitness, aj keď fitnes nie je tak priority. Niektoré základy sa však nemenia. Napríklad viera stále záleží, dôležitá dôveryhodnosť a stanovenie limitu, koľko marketingu robí každá osoba, zostáva kľúčovým, aj keď sa zvyčajne prehliada.

Vernosť je termín, ktorý zasiahne tento koncept, ktorý je najlepšie na hlave. Predajné nafúknutie je vo fitnes priemysle, ale umeleckou formou. Trh sa v podstate stal fórom, kde je najlepší marketingový prebytok. Určite to nie je niečo, čo ukladá nákupnej verejnosti – je to niečo, čo spoločne chceli. Prípad sa za posledných 10-20 rokov uskutočnil mnohokrát. Výsledok a vývoj a dokonca kvalitné ingrediencie zaznamenali zadné sedadlá na honosné znejúce výrobky, lesklé štítky a exoticky zafarbené kapsuly a tabletky. Spotrebitelia by radšej vyzerali, že berú niečo iné, aj keď sa necítia inak. V súčasnosti je to všetko o vystúpeniach, takže sa očakáva určité množstvo nafúknutia; Existuje však limit. Napríklad, niektoré spoločnosti v minulosti by sa mohli pochváliť výsledkami, ktoré by nás nechali početné poškriabať naše hlavy. “Na svojej lavičke je 100% lepšie?” 25% oveľa viac sily? 1000% oveľa efektívnejšie ako bežné? “ Povedať, že tieto veci znie hlúpo, ale prečítať si ich na štítku produktu, po ktorom nasleduje niekoľko hviezdičiek (o nič menej), je jednoducho urážlivé pre inteligenciu spotrebiteľa. Ak nemôžete ani urobiť bod odrážky bez toho, aby ste ho sledovali s niekoľkými odsekmi vylúčenia zodpovednosti za kotlo (malý text), máte problém. Obmedzené pufery je v poriadku, možno trochu navyše je najlepšie v uličke mnohých ľudí, ale internet tiež dal ľuďom možnosť skontrolovať skutočne šialené tvrdenia. Keď chlapci v White Lab Coats v hlúpe doplnkové reklamy začali strácať dôveryhodnosť v súvislosti s výstrednými marketingovými nárokmi, výrobky začali predávať menej. Keď všetky ostatné zlyhali, niektoré spoločnosti skutočne vytiahli vlnu nad očami svojich spotrebiteľov, naliehali na hlúpe tvrdenia a zaviedli koncepciu patentovaných zmesí. Iní, tí zlí, dokonca vzali do amino -pikingu. A všetci vieme, ako sa im to rozčuľovalo.

Fitness modely hrajú zásadnú úlohu v marketingovom mýte, pretože mnohokrát sú pred a po, sú to tí, ktorým sú svedectvá pripisované. V niektorých prípadoch sú slová vlastný konkurent av niektorých prípadoch sú pre neho vopred napísané niekým iným. Do akej miery model požičiava, závisí od ustanovení práce. Mnoho modelov na tejto úrovni by bolo na základe zmluvy, ale to je tiež to, ako to bývalo; Dnes to nemusí byť takéto na doskách. V mnohých prípadoch budú športovci ísť na jazdu. V mnohých prípadoch produkt, ktorý sa zdvihol na vrchol, vzal so sebou atléta a/alebo naopak. Požehnaním by bolo, keby spotrebiteľ nemohol myslieť na produkt bez premýšľania o športovcovi – skutočný balík! Pohyb by bol, keby sa produkt niekedy prepadol. Žiadna superhviezda nechce byť spojená s čímkoľvek, čo zlyhá, najmä nie niečo, čo nákupná verejnosť zamietla. To by mohlo ľahko vyhláskovať katastrofu pre osobnosť. Pamätajte, že to neunikne, pretože meno a podoba športovca sú v hre. Športovec nieDohliadajte na výskum a vývoj, balenie, čokoľvek z toho, ale rovnakým spôsobom, ako dostane všetku lásku spojenú s produktom, aj oni budú zlí.

Kľúčom je dôveryhodnosť. Značne sa líši aj od viery. Dôveryhodnosť je skutočnou dobou, ktorá sa vytvára prostredníctvom marketingových kampaní, prostredníctvom hodnotení spätnej väzby od zákazníkov na maloobchodných webových stránkach a prostredníctvom sociálnych médií. Takisto to, ako kúpna verejnosť vníma nielen produkt, ale aj fitness model (modely) spojený s ním. Street Cred a Net Cred sa stavia úžasne, najmä kvôli stovkám značiek v popredí a tisíce ďalších, ktorí robia spoločnosť na menších, nižších úrovniach a stupniciach. Dôveryhodnosť sa skutočne nestará o to, ako početní zamestnanci máte, aké početné paliety sa pohybujete, alebo dokonca o tom, aké početné reklamy vyberiete v tlačených alebo webových publikáciách. Na rozdiel od verenia na marketing v skutočnosti neexistuje spôsob, ako získať kredit. Akonáhle to budete mať, chcete ho využiť a udržiavať. Absolútna posledná vec, ktorú chcete urobiť, je stratiť ju! Keď produkt/značka stratí svoj kredit, všetky modely fitness, ako každý dobrý kapitán, sa potopia s loďou. Neviem o tebe, ale nemám príliš početné lode, ktoré sa nesnažia. Som si istý, že je to možné, ale nie niečo, čo by sa niekto chcel pokúsiť urobiť.

Doteraz sme sa zamerali na fitness športovcov a spoluprácu s doplnkovými spoločnosťami. Prečo je to? Časopisy už v skutočnosti neexistujú, médiá stránok v skutočnosti nepodpíše modely, a ak hovoríme o fitness priemysle a odstránite doplnky, nezostáva to veľa práce. To, čo bolo povedané, nadmerná publicita je hlavným vinníkom straty marketingovej vernosti a kreditu pre takmer všetky spoločnosti na tomto trhu. Za predpokladu, že nie sú zasiahnutí ani kredit ani uveriteľnosť, ľudia budú a urobia, vyčerpaní, keď vidia príliš veľa danej osoby – je mi jedno, aké sú populárne! Popularita je o ponuke a dopyte. Ak vidíte, počujete a interagujú s vyhľadávanou hviezdou, kedykoľvek chcete, tak nie sú takí vyhľadaní. V okamihu, keď ľudia očakávajú, že ich uvidia, naučia sa svoje rutiny – čoraz menej ľudí chodí bonkers, keď ich uvidia, mystika je preč a humbuk len zmizne.

Ak sú modely fitness na základe zmluvy, sú to všetky témy, ktoré by dobrý agent mohol a mal pokryť; Ak však tieto položky nie sú vyžehlené, jedna dobrá zmluva by mohla byť veľkou prestávkou a značnou flopom kariéry ctižiadostivého modelu. Rovnako ako v športe založených na postavení, aj vaša postava je to, čo vás dostane na národne kvalifikovanú, dostane vás kartu Pro a získate zmluvu. Ako fitness model je vaša postava oveľa viac ako pravdepodobné, že bude hlavným dôvodom, prečo sa podpíšete, ale vaša osobnosť a vtip by za ňu mohli tiež zodpovedať. Ak vytvoríte portfólio a osobnosť, ktorú spoločnosti chcú a ľudia milujú, musíte ho chrániť. Každý chce úspech cez noc av niektorých prípadoch, keď sa predstaví s okamžitou slávom a bohatstvom, je veľmi náročné odovzdať. Pamätajte však, že pomaly a stabilné vyhrá preteky. Ak ste hlavní o tom, že ste v tejto hre – na dlhé vzdialenosti – potom by mala byť dlhovekosť vašou prioritou #1. Vyhnite sa spoločnostiam s poburujúcimi reklamami, vyhnite sa spoločnostiam, ktoré na vás tlačia falošné váhy, a vyhýbajte sa spoločnostiam, ktoré vás budú používať do tej miery, že ste nasýtení vo fitness priemysle. Rovnako ako neobsahovanie lode, je veľmi náročné byť nadmerne uvedený na trh, na chvíľu zmiznúť a potom sa znovu objavia s ľuďmi, ktorí sa znovu zaujali, keď sa dozvedeli všetko o vás.

Určite je to veľa na strávenie a pre tých z vás, ktorí práve začínajú, to nemusí mať zmysel, ale je to zlato pre tých, ktorí sa držia toho, čo hovorím. A ak si myslíte, že toto usmernenie je zamerané na konkrétne pohlavie – mýlite sa. To, že bolo povedané, keby som musel povedať, kto by mal oveľa viac stratiť, môžu to byť len muži. Úspešné, superhviezdy, mužské fitness modely sú zriedkavé a tie, ktoré sú populárne po dobu 10, 15 alebo 20 rokov, môžem počítať na jednej strane. Muži sa budú používať aj na oveľa viac kampaní typu svalového zisku a zvýšenia sily. Zvyčajne sú to skutočne poburujúce, ktorým sa chcete vyhnúť. Akonáhle sa vám dabuje klaun – ste hotoví. Ženy, na druhých rukách, sa môžu použiť na elgier, oveľa exotickejšie typy. To by mohlo mať tiež škodlivý účinok. So všetkou úprimnosťou by všetky pohlaví, vekové skupiny, typy tela mali tieto návrhy vziať do srdca. Ak vôbec niečo, urobia váš čas na vrchole oveľa lepšie.

Dúfam, že ste s potešením čítať tento článok. Teším sa na prečítanie vašich komentárov, či už tu v časopise Iron Magazine alebo kdekoľvek môžete vidieť tento článok. vďaka za prečítanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.