Loading...

Strata internetovej vojny proti Al Gore (Rhymes with Whore)

Strávil som celý deň bojom s internetom … a stratil som.

Z nejakého dôvodu potom, čo prišiel televízny muž, môj internet nespolupracoval. Viním by som mu, ale je oveľa pravdepodobnejšie, že môj 6 -ročný laptop je potrebné vziať späť a odložiť z jeho biedy. Dnes som v podstate strávil viac ako 8 hodín pokusom o pripojenie sa k internetu, mačaním, reštartovaním, volaním technickej podpory, plačom, sťažovaním sa a znova sa reštartoval. Ugh.
Moje najnovšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť a ďalšie. Dostal som konvenčný test a Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
Návrhy na masku tváre na beh a chôdzu vonku
07:15

Živý
00:00
08:21
05:16

V polovici popoludnia som mal o niečo neskôr tekvicový smoothie v miske a proteínový bar. Vanilkový prášok vanilky Vega je trochu zelený, takže farba nie je príliš tekvicová, ale chuť bola!

Naša morka Spatchcock vyšla príliš suchá, takže som sa rozhodol vyrobiť morčacie rezancové polievku s polovicou z nej dnes. Pridal som niekoľko hŕstok tejto zmesi južnej zelenej pre nejakú mimoriadnu silu super-potravín.

Podávame s cesnakovým toastom – mohol by som jesť tie cesnakové zlaté posypanie rovno hore! Skúsili ste ich?! Tak dobré. Som si istý, že teraz sa snažím cesnaku, ale nemohol som sa zastaviť.

Pripájam internet z môjho telefónu, aby som napísal tento príspevok a chystám sa odovzdať svojho lappera tomu mužovi, ktorého som sa oženil, aby som sa pokúsil opraviť. Ale všetci vieme, že potrebujem nový laptop (a „my“ naznačujem „ja“). Strávil by som celý deň hľadaním predaja kybernetického pondelka pre nový notebook-> Ak môj internet fungoval Hell-O!

Takže si myslím, že mi chýbala autobus alebo loď alebo kúzelný koberec a keď cestujem, budem so mnou pokračovať v zariadení 22 libier. Prinajmenšom sa to počíta ako môj silový tréning na deň, keď chodím po letisku Atlanta s touto vecou v mojich náručí #MEXICANGIRLProblems #bloggerProblems

Dovoľte mi, aby som cez vás žil vicariously – skóroval ste akýkoľvek čierny piatok alebo kybernetické pondelok ponuky ??

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.