Loading...

Robte kojoty útočných bežcov, ako aj zlé správy pre milovníkov šampanského!

potešenie v pondelok!

Včera som strávil nejaké neuveriteľné QT so svojím FAM, ako aj s jedlom môjho fam. Pre chlapcov sme sa garbekvali veľa mäsa, avšak moja matka si želala ceviche, aby sa ubezpečila, že je súčasťou sviatku.
Moje najnovšie videá

Zhrnutie podcastu od 6. augusta
A tu je nové video s rýchlym rekapituláciou 3 podcastov, ktoré som včera počúval.
Podcasty sa zhrnú:

The Drama Club – Apríl 2018 epizóda o Monica Lewinsky, ako aj epizóda z júla 2018 o Conan O’Brien, ako aj vévodkyne z York Fergie. Fascinujúce veci!

Ráno Toast Podcast – Dnešná epizóda o horúcich témach vrátane E! Vyhlásenie o spravodajstve, že prehliadka bude úplne zrušená (časy sa v poslednej dobe trochu zmenili, ale teraz je koniec).

Juicy Scoop With Heather McDonald – Rozhovor s kapitánom Sandy z Dima Deck Stredomorstvo

Viac videí

0 sekúnd 7 minút, 26 sekúnd

Nahor
Čo jem za deň – Runner Edition
14:26

Živý
00:00
08:21
07:26

Plus melón, samozrejme.

A chcem si želať potešený deň otca svojmu otcovi, ako aj môjmu súrodencovi, ktorý je tiež novým otcom!

Bežný

10 míľ. Hotovo tak dobre. Cítil som sa skvele !!! Verím, že som bol minulý mesiac vystresovaný trochu, pretože som mal veľa osobných vecí. Zrazu som sa dnes cítil, akoby som bol späť!

Použil som svoj Garmin aj Fitbit, pretože mám zábavnú novú prácu.

Dnes ráno som spustil jednu z mojich typických trás v blízkosti mojej polohy, rovnako ako v mojom vlastnom svete, keď som videl ešte jeden kojot prebiehať cez chodník, prejsť ulicu a zamieriť do kopcov za niektorými domami.

Áno, v Kalifornii sú kojoty – nikdy som ho nevidel až do piatku v San Franciscu. Rovnako ako dnes som dnes videl ešte jednu jednu v Orange County. Veríte tomu, že to bolo presne to isté, čo so mnou vyhovovalo doma?!

Vážne však nie je také zvláštne, že vo všetkých mojich rokoch behu som nevidel kojot (videl som jeden na prechádzke raz), rovnako ako som práve videl dva za týždeň?!

Takže program programu, ktorý váš Monican musel z toho vyraďovať kecy, aby zistil, či Coyotes napadá bežci.

Otázka: Čo by som mal robiť, ak sa stretnem s kojotom?

A. Coyotes sa zvyčajne bojia ľudí, ale ak sa stretnete s jednou pri turistike atď. Mali by ste sa pokúsiť pokojne opustiť oblasť (nebežajte), ako aj vydávať hlasné zvuky. Ak je vo vašom dvore kojot, nech je kojot pochopiť, že nie je vítaný tým, že vydáva hlasné zvuky (napríklad búchajúce hrnce, ako aj panvice), nastriekajte ho hadicou, hodte tenisové gule blízko zvieraťa – chcete ju vystrašiť , neubližuje jej. Rovnako ako sa nikdy nepokúšajte dotknúť sa, krotiť ani kŕmiť divoké zviera. Viac informácií o tom, ako presne zabrániť konfliktom s kojotmi, nájdete v pokynoch Humane Society’s Coyote Hazing. Zdroj: MSPCA

Skvelá správa je, že je veľmi zriedkavá. Chudobné správy je očividne omnoho viac ľudí zomrie na to, aby zasiahli šampanský korok ako z kojotového útoku!?!?!?!? !!!?

Som v okolí šampanského, peklo oveľa viac ako kojoty, takže sa teraz skutočne bojím.

„Kojotové útoky na ľudí sú mimoriadne zriedkavé. Oveľa viac ľudí je zabitých erbovými golfovými guľami, ako aj lietajúcimi šampanskými korkmi každý rok, ako sú pokryté kojotami. “ – ľudská spoločnosť

Takže teraz mám úplne nový súbor problémov, o ktoré by som sa obával. túžte mi šťastie.

Otázka: Vidíte vo svojom okolí divoké zvieratá? Čo?

Raz, keď som sa prvýkrát býval v MD (na horúcu minútu), videl som veľký obrovský psí ps a tak sa tak vystrašil. Potom som si uvedomil, že to bol jeleň. Toto svinstvo by sa nevyskytlo v SoCal.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.