Loading...

Boxer „nie v zlome“ pre dopingové priestupky s zložením spojenou s aktualizáciou „Sexual Transmission“

12. júna 2020 – oslovil som sa k USADA, ako aj k Jeff Novitzky z UFC a požiadal som o zdieľanie akéhokoľvek typu. štúdií alebo iných údajov, ktoré majú, ktoré môžu hovoriť s prenášaním Pedovou sexuálnym kontaktom. Podelili sa o dodržiavanie článkov:

Potenciálny kľúčový prenos farmaceutických výrobkov na koncept

Prenos chemikálií v sperme

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dnes Spojené štáty americké antipingové spoločnosti („USADA“) uverejnili tlačovú správu, v ktorej zistilo, že boxer bol „v zlome“ za zakázané metabolity vo svojom systéme po zistení, že „boli v súlade s nedávnym vystavením látky prostredníctvom sexuálneho prenosu“.

Boxer Virginia Fuchs testoval pozitívne na metabolity metabolitov metabolitu Letrozolu (4-cyanofenyl) metabolit, sulfón GW1516 (GW501516), sulfón GW1516, ako aj GW1516 sulfoxid, v dôsledku toho 13, 2020.

USADA zistila, že „mužský partner Fuchs“ využíval terapeutické dávky letrozolu, ako aj GW1516, ako aj nízke množstvá metabolitu Letrozolu, ako aj metabolity GW1516, ktoré boli detegované vo svojej vzorke, boli v súlade s nedávnou expozíciou látky prostredníctvom sexuálneho prenosu “

USADA zabalila, že to predstavovalo požitie „bez viny alebo nedbanlivosti“, ako aj v dôsledku „Fuchs sa nebude zaoberať obdobím nespôsobilosti pre jej pozitívny test“.

Úplná tlačová správa znie nasledovne:

USADA dnes odhalila, že Virginia Fuchs z Kemahu, Texasu, športovca v športe v boxe, testoval pozitívne na zakázanú látku, ktorá bola odhodlaná, že ju požila bez zavinenia alebo nedbanlivosti. Výsledkom je, že Fuchs sa nebude zaoberať obdobím nespôsobilosti pre svoj pozitívny test.

„Zatiaľ čo svetový antidopingový kód potrebuje, aby sa táto chyba objavila o prieskume o priestupku, ako aj o verejnom oznámení, dôrazne veríme, že táto situácia, ako aj iní, ako je jej, vrátane kontaminácie mäsa, ako aj prípadov kontaminácie liekov na predpis, by mali. Uvažujte o žiadnom porušení, “uviedol Travis T. Tygart, generálny riaditeľ USADA. „Budeme sa naďalej zasadzovať za úpravy svetového antidopingového kódu, aby sme zaistili, že tam, kde neexistuje zámer podvádzať, ako aj žiadny prínos pre výkon, športovec by sa nemal zaoberať žiadnym druhom priestupkov alebo zbytočnou pozornosťou verejnosti.“

Fuchs, 32, testované pozitívne na metabolity metabolitov metabolitu Letrozolu (4-cyanofenyl) metabolit, tiež sulfón GW1516 (GW501516), sulfón GW1516, ako aj GW1516 sulfoxid, ako aj GW1516 13. februára 2020. Letrozol je špecifická zlúčenina, ako aj GW1516 je nešpecifikovaná zlúčenina v triede hormónov, ako aj metabolických modulátorov, ako aj zakázané sú zakázané v protokole USADA pre olympijské a paralympijské testovanie pohybu , Olympijské a paralympijské výbory Spojených štátov amerických, národné politiky proti dopingu, ako aj asociácia Internationale de Boxe Amateur Antidoping Pravidlá, z ktorých všetky prijali svetový antidopingový kód, ako aj svetovú antidopingovú spoločnosť (Wada ) Zakázaný zoznam.

Počas komplexného vyšetrovania okolností prípadu Fuchsovho prípadu určuje, že mužský partner Fuchs využíval terapeutické dávky letrozolu, ako aj GW1516, ako aj s nízkymi množstvami metabolitu Letrozolu, ako aj metabolitov GW1516, ako aj s jej vzorkou, boli v súlade s jej vzorkou, ako aj s tým, že boli v súlade s jej vzorkou, ako aj s nimi v súlade s jej vzorkou, ako aj s tým, že boli v súlade s jej vzorkou. Nedávne vystavenie látkam prostredníctvom sexuálneho prenosu. Laboratórium akreditované WADA navyše overilo, že výrobky, ktoré vlastnil partner spoločnosti Fuchs, obsahovali terapeutické množstvá letrozolu a GW1516.

FUCHS sa nebude zaoberať obdobím nespôsobilosti pre svoj pozitívny test, ako aj od odobratia vzorky mimo súťaže, neexistujú žiadne konkurenčné výsledky, ktoré by sa mohli diskvalifikovať.

V snahe pomáhať športovcom, okrem podpory členov tímu, ako sú rodičia a tréneri, pri porozumení pravidiel, ktoré sa na ne vzťahujú Povolenie na využitie potrebných liekov, ako aj nebezpečenstiev, ako aj nebezpečenstiev pri prijímaní doplnkov, okrem zvyšovania výkonnosti a rekreačných drog.

Okrem toho, USADA sa zaoberá horúcou linkou odporúčania liekov, celosvetovým odporúčaním liekov na internete (www.globaldro.com), vedie akademické stretnutia s národnými vládnymi orgánmi, ako aj s ich športovcami, ako aj distribuuje množstvo akademických materiálov, ako je napríklad akademický materiál, ako je napríklad akademické materiály, napríklad Ľahká referenčná karta peňaženky s príkladmi zakázaných, ako aj povolených látok, sprievodcu doplnkom, sprievodcom výživou, príručkou pre športovcov, ako aj periodickými výstrahami, ako aj odporúčaniami.

Spolu s vzdelaním a testovaním, robustnénull

Leave a Reply

Your email address will not be published.