Loading...

Aké je bežecké kopce, keď sa vaše srdce zlomí.

Momentálne sa pri mojich dverách objavil v bradavom mužovi 6’3. A keď sa stane niekto taký – najmä keď máte príbuznosť k modrým očiam a jamkám, počúvate.

(Rocknrollmarathon IG)
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Marathon Training Video Diary – Deň 3. Prevádzkovanie denníka sa check

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
Ako urobiť dolné cvičenie pre bežcov a
03:09

Živý
00:00
08:21
00:51

Dlhý príbeh, neuveriteľne krátky Ben (vyššie uvedený poukázaný na bradu) a už nejaký čas žijem osobitne. Možno jedného dňa opíšem celú situáciu. Možno budem len osobne prekročiť ľudí. Možno napíšem knihu alebo na stenu sprchy … ale zatiaľ je to príliš komplikované na to, aby sme správne opísali správne.

Prečo vám teda hovorím, či nedostanete všetky šťavnaté detaily?

Pretože som v lietadle, ktorý smeroval na Floridu, aby som sa stretol s Benom a jeho rodinou na týždeň alebo dva alebo možno navždy. kto vie? Určite nie.

Môžem a budem blogovať odkiaľkoľvek na svete s internetom, takže to nebude mať vplyv na RER. Ale budú to rôzne obrázky, jedlo a miesta, ktoré prevádzkujem, takže som len chcel vedieť, prečo som trochu na novom mieste.

Veci, ktoré som prešiel, vzhľadom na to, že som zverejnil, že v septembri som dostal „nejaké hrozné správy“, boli drsné. Ale opäť je to príliš komplikované pre blogový príspevok a zdieľa iba moju stránku príbehu. Takže zatiaľ žijem svoj život a ak existuje niečo nové, čo sa dá nahlásiť, budete prvý štvrtý, ktorý sa dozviete

Navyše, len sa pozerám na jasnú stránku – hej, tam beží a jesť na Floride, nie príliš škriatok.

Späť na beh a stravovanie a blogovanie …

Dnes ráno som pred letom urobil 10 míľový beh. Mal som v úmysle dostať sa na veľa kilometrov pred cestou, ale nemal som čas. Nabudúce to vynahradím.

(RER Instagram)

Našťastie som mal čas na nápoj pred letom … absolútne nevyhnutný.

Otázka: Aké bolo vaše cvičenie dnes?

Mali ste moskovskú mulu?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.