Loading...

Takže som počul …

dnes popoludní som chytil pár záberov Benových vynikajúcich ravioli a urobil zelenú smoothie, aby odišiel. Na ceste do svojej skupiny som to zaskočil. Dnes som bežal so zraneným zoznamom, takže som sa skutočne „bežal“. Vieš?

Keď som sa vrátil domov, urobil som najrýchlejšiu vec, ktorú som mal – mrazené jedlo. Spároval som ho so šalátom zakončeným s arašidovým dresingom a kešu. Viem, že je to čudné, ale naozaj sa mi páči Lean Cuisins. Myslím, že to vyplní prázdnotu „jedál z kaviarne“, pretože moja malá katolícka škola ju nemala a vždy som ju idealizoval. Náhodný. Viem.
Moje najnovšie videá

4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
Päť cvičení dolných telov pre bežcov! Vyskúšajte toto rýchle cvičenie sily doma pre nohy, boky a glute. Nie je potrebné žiadne vybavenie.

Glute most
Donkey Kicks – Alternatívne strany
Mušle – alternatívne strany

Získajte viac informácií o RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 49 sekúnd

Nahor
Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdravý
02:25

Živý
00:00
08:21
04:49

Ben povedal: „Boh žehnaj Stvoriteľom zmrzlinových snickers.“

Myslím, že by sme mali požehnať aj osobe, ktorá našla spôsob, ako vytvoriť trochu nižšiu verziu Cal. Dúfam, že ich urobia v nebi!

Keď bol v Cancúne, nevyfotil veľa fotografií, pretože bol opitý zabudnutý. Dostal však niekoľko vynikajúcich domov, ktoré si prenajal, že si ho a jeho kamaráti prenajali. Dom bol veľmi drahý, ale bolo ich 78, ktoré všetci štiepali, takže to bolo len 2,50 dolárov alebo niečo také …

Je mi smutno, že som nikdy nebol v „skutočnom“ Mexiku (výlety do Ensenady sa nepočítajú). Keď som bol malý, moja rodina išla niekoľkokrát do roka do Rosarita a Tijuana. Nebolo to nič veľké.

Náhodná skutočnosť: Prvýkrát som išiel do FL, aby som sa pozrel na Benovu rodinu, všetko, čo povedali, bolo, že „Ben chodí s mexickým dievčaťom.“

Keď som stretol jedného kamaráta z rodiny, pozdravil ma: „Tak som počul, že si z Mexika? !!!“ v prosperujúcom hlase. To sa stalo vo vnútri vtip, ktorý stále hovoríme

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.