Loading...

Dizajnérske steroidy dnes

Ako sa hromadia proti štandardným orálom? Pred 15 rokmi, s doplnkovou krajinou tak, ako to bolo, by písanie tohto príspevku bolo nemysliteľné. Pred vývojom dizajnérskych steroidov/prohormónov na konci 90. rokov sa dodatočný priemysel značne líšil od monštrum, ktoré dnes uznávame. Okrem toho, že sa v roku 1993 zmenilo vydanie kreatínového monohydrátu, väčšina doplnkov bola pre skládku oveľa vhodnejšia ako ľudská spotreba. Test času stála iba niekoľko výrobkov z predchádzajúcej generácie, ako sú vitamíny a minerály, aminokyseliny a proteínové prášky. Po pravde povedané, vrátane proteínových práškov na tomto obmedzenom zozname nie je skutočne spravodlivé, pretože proteínové produkty včerajšieho roka boli z hľadiska kvality ďaleko od dnešných kvality. Pokiaľ nebolo v tom čase okolo, je ťažké pochopiť, ako ďaleko sme v tejto aréne postúpili. Teraz máme prístup k veľkému inventáru efektívnych doplnkov vytvorených na pomoc pri uspokojovaní potrieb všetkých rôznych druhov športovcov. Aj keď niet pochýb o tom, že súčasný trh zdedil niektoré z rovnakých problémov, ktoré charakterizovali predchádzajúcu generáciu, vo veľkej miere sú dnes výrobky 100 -násobné. Z tohto dôvodu je to trochu prekvapenie, keď vidí, že veľa mladších ľudí zverejňuje negatívne komentáre k odvetviu doplnkov, tvrdenie, že všetky produkty OTC sú podvodom. Keď som čítal tento druh vecí, často neviem, či sa mám potriasť hlavou alebo sa len smiať.

V mnohých prípadoch osobný názor neodzrkadľuje realitu. V doplnkovom priemysle sa to nelíši. V tomto článku nielenže ukážem veľa doplnkov OTC, aby boli vysoko efektívne, ale niekoľko z nich môže legitímne tvrdiť, že sú jedny z najúčinnejších staviteľov svalových domov, aké kedy boli vytvorené, a prekonali aj tieotropnejšie farmaceutické prípravky, pokiaľ ide o rastový potenciál. Samozrejme, nehovorím o OTC SUPPS všeobecne, ale o určitú kategóriu doplnku… dizajnérov OTC. Zatiaľ čo vláda USA urobila veľa pre to, aby sa pokúsila obísť používanie týchto steroidov verejnosti (dosiahnutie silnej miery úspechu), na trhu je stále pomerne málo úžasných dizajnérov, ktorí sa zvyčajne dajú použiť namiesto štandardných orálov. Využívanie výhod a záruk, ktoré sa vo výrobkoch UGL nevyskytujú. Berúc do úvahy skutočnosť, že najlepšie hormonálne produkty dostupné pred rokom 1999 neboli nič viac ako divoké priadze v kapsule, nie je ťažké pochopiť, prečo by bol tento príspevok pred 15 rokmi nemysliteľný.

Na konci 90. rokov sme videli prvý Hit na trh, s láskavým dovolením Patricka Arnolda. Zatiaľ čo vo všeobecnosti boli bezcenní na zvýšenie hladín testosterónu, keď boli vzaté v ústnej podobe, boli to pôvodný „Andro“, ktorý inšpiroval ostatných, aby sa usilovali o väčší pokrok. Skutočne až do vydania 1-testosterónu, že trh začal prichádzať do seba, pretože 1-test bol prvým produktom, ktorý sa odchýlil od štandardného formátu prohormónu a bol orálne aktívnym hormónom v pôvodnom stave. 1-test, ktorý nevyžadoval konverziu v nákupe, bol prvým legitímnym steroidom (ako je definovaný v štandardnom slova zmysle), ktorý zasiahol trh. Keďže sa termín pH už neuplatňuje a s doplnkovými spoločnosťami, ktoré nie sú schopné priamo predávať 1-test ako steroid, sa termín dizajnérsky steroid (alebo pro-steroid) použil na oficiálne definovanie tejto triedy doplnkov. Napriek tomu 1-testosterón nebol bez nedostatkov. bez zavedeného dodávateľského systému na zabezpečenie integrity molekuly, keď sa dostal cez tráviaci trakt, väčšina z nich bola v procese zničená, čo umožnilo iba malé percento prejsť do krvného obehu, kde ho mohol použiť telo. Takmer okamžite sa vytvorili rôzne dodávacie systémy v snahe zlepšiť účinnosť lieku, ale boli iba čiastočne účinné.

V tomto okamihu sa priemysel pH/dizajnérových steroidov rozhodol urobiť maximálny krok a produkovať prvý perorálne aktívny steroid, ktorý využíva osvedčený farmaceutický dodávací systém … metylácia. Vedci, keď vezmeme pôvodnú molekulu 1-testosterónu (steroid samy osebe, ale až do tohto bodu nie je možné úspešne doručiť do tela), rozhodli Najsilnejší perorálny steroid, aký bol kedy vyrobený, za účinnú dávku za akýchkoľvek okolností. Produkt sa krátko nazval metyl1-testosterón … alebo M1-T. Pri nákupe, aby sme pochopili závažnosť vydania M1-T a jeho vplyv na trh, je potrebné ho presne porovnávať so štandardnými steroidmi, ktoré využíva BB’RS po celé desaťročia.

M-1T bol prvýkrát uznaný už začiatkom 60. rokov, ale rovnako ako veľa steroidov v tom čase sa len málo z nich dostalo do výroby na použitie v lekárskom zariadení. Tam boli desiatky a desiatky zdokumentovaných steroidov, ktoré nikdy nevideli denné svetlo, namiesto toho boli archivované v súborových miestnostiach REVyhľadávače. Znalosť ich existencie bola verejnosťou neznáma predovšetkým a zostala to po celé desaťročia. Zo steroidov, o ktorých BB’rs vedeli, patrili lieky ako Dianabol, testosterón, DECA, Winstrol, Anadrol, Primobolan, Masteron atď. Na začiatku revolúcie PH sa k dispozícii výrobky ani priblížili k blížiacej sa k sile svalov týchto štandardných steroidov, ale v duchu konkurencieschopnosti doplnkové spoločnosti rýchlo posunuli obálku a nakoniec pristupovali k starým archívom steroidov, ktoré mali Dlho bol pokrytý prachom. Spoločnosti SUPP nezostali ničím, ale zákonom, aby ich držali späť, preskočili v zákone, ktorá im umožnila legálne predávať akýkoľvek steroid, ktorý chceli, pokiaľ predtým neboli prepustení ako farmaceutický liek. Bola to sotva prekážkou, pretože počet predtým chronických steroidov, ktorý sa nikdy nevyrábal, bol veľmi veľký … a veľa z nich prekonalo účinnosť svalovej budovania všetkých štandardných steroidov na trhu. Zdalo sa, že sme zasiahli zlatú baňu.

Netrvalo dlho, kým vláda dostala svoje malé prsty v našej službe a do konca roku 2004 boli zakázané M1T (ako aj niekoľko ďalších PH/dizajnérov), ktoré boli zakázané ako látky kontrolované CIII. S týmito výrobkami už nie je možné legálne predávať bez pravdepodobnosti trestného stíhania, spoločnosti SUPP jednoducho vyšli s novými dizajnérskymi steroidmi, čím sa zákon opäť spojil s rovnakými kritériami uvedenými vyššie. Do roku 2005 sme boli svedkami prepustenia SD, ktoré bolo do roku 2012 všeobecne uznávané ako kráľ dizajnérov, kedy bolo zakázané. Do tejto doby vláda USA vypracovala 3 samostatné účty, čo viedlo k tomu, že mnohí právni dizajnéri boli klasifikovaní ako drogy CIII. K tomu došlo raz v zime roku 2004, opäť v lete 2008, a veľa nedávno v letnom páde roku 2012. Počas tohto obdobia bolo verejnosti sprístupnené veľa úžasných steroidov právnym prostriedkom, ktoré sa buď rovnajú alebo sa rovnajú alebo sa rovnajú alebo sa rovnajú alebo sa rovnajú prekonal schopnosti štandardných AAS svalových budov. Niektoré z nich zahŕňali: M1T, SD, Pheraplex (DMT), M1A, Epistane a Dimetazín … medzi mnohými ďalšími.

Len aby som vám poskytol predstavu o tom, ako sú niektoré z týchto steroidov v skutočnosti, dovoľte mi stručne parafrázovať výsledky štúdie porovnávajúcej dimetazín, oxymetolón (anadrol), propionát testosterónu, metyltestosterón a stanozolol (winstrol). Z 5 hodnotených steroidov sa ukázalo, že dimetazín má najväčší myotropný (budovanie svalov) na mg na mg. Keď sa pozrieme na steroidy, s ktorým sa musel dimetazín bojovať, vidíme, že v tejto skupine sú nejaké ťažké hittery. Ako mnohí z vás vie, Anadrolova známosť ako premiérový drog s hmotnosťou a silou bola pozíciou, ktorú zastával desaťročia. Ak niekto chcel pridať veľkosť a silu čo najrýchlejšie, Anadrol bol ich drogou podľa výberu. Takže kedykoľvek sa steroid priamo porovnáva s anadrolom v nákupe, aby zistil, ktorý liek je lepší svalové tvorca, musíme si sadnúť a všimnúť si. V tomto prípade sa dimetazín jasne ukázal ako pozoruhodný na tento účel a porazil nielen anadrol, ale aj testosterón.

S množstvom orálnych AAS je účinnosť na budovanie svalov steroidov zvyčajne úzko korelovaná s jeho toxicitou pečene. Našťastie, napriek svojej sile, sa ukázalo, že dimetazín má iba mierny vplyv na pečeňové enzýmy. Keď sa testovací subjekt podával 45 mg/deň počas 6 týždňov, iba asi 50% populácie štúdie vykazovalo mierne zvýšené hodnoty pečene, zatiaľ čo ďalších 50% nevykazovalo žiadne významné zvýšenie. Vďaka tomu je droga oveľa pôsobivejšia. Okrem toho, na rozdiel od anadrolu, dimetazín nevedie k potenciálne vodnatého alebo nafúknutého vzhľadu, ktorý je často charakteristický pre používanie anadrolu. Má opačný efekt, ktorý pomáha používateľovi „vyschnúť“, pričom drasticky zvyšuje vaskularitu. Keďže drogy ako dimetazín vykazujú to najlepšie z oboch svetov, dodávajúc hmotnosť a silu štandardných staviteľov hmoty, ako aj tvrdosť a suchosť štandardných rezných steroidov, rozhodol som sa definovať dimetazín (a podobných dizajnérov) ako “ Cutters hromadného budovania “. Na prvý pohľad sa otvorenie novej kategórie ústnej AAS môže zdať trochu zbytočné, ale ak sa skutočne pozrieme akýmkoľvek spôsobom na rôzne štandardné orálne steroidy na trhu pred vydaním týchto dizajnérov, neexistuje jediný, ktorý by mohol nárok na prispôsobenie tohto popisu. Buď to boli lieky s čistou veľkosťou a silou, pričom používateľovi pridali relatívne nedbalú hmotu … alebo boli účinné pri zlepšovaní kvality svalov (tvrdosť, suchosť atď.), Zatiaľ čo dodávali trochu malé zisky v hmotnosti. Ani jeden ústny by nemohol tvrdiť, že pridáva veľkosť a silu Dianabola alebo anadrolu bez sprievodného zvýšenia zadržiavania vody sub-Q. Zavedením OTC SteRoids, to sa úplne zmenilo.

Pri kúpe, aby sme zistili, ako sa zvyšok našich dizajnérskych steroidov zhoduje s štandardnými AAS, vyššie uvedené štúdie sú prospešné pri dodávaní referenčného bodu, pretože už máme celkom dobrú predstavu, ako sa rôzni dizajnéri hromadia proti sebe. Zatiaľ čo dimetazín je nepochybne veľmi silným steroidom, v súčasnosti sú k dispozícii aj ďalší dizajnéri, ktoré by sa mali spomenúť. Metylstenbolon je jedným z prvých, ktorý sa týka mysle. Prvý syntetizovaný v 60. rokoch a prišiel na to, že nemá terapeutickú hodnotu, na tento liek sa zabudlo až do konca roka 2011, keď sa podnikateľská doplnková spoločnosť rozhodla predať tento steroid ako produkt OTC. Keďže znalosť drogovej účinnosti je dobre známa, jej prepustenie sa veľmi očakávalo. Vládny dizajnér v tom čase, SD, bol na ceste von kvôli novým právnym predpisom a zdá sa, že M-STEN je osudový, aby zaujal svoje miesto ako popredný tvorca svalov na trhu. S anabolickým hodnotením viac ako 600, M-Sten nie je slouch, ale jeho skutočný test by prišiel prostredníctvom použitia skutočného sveta. Nesklamalo to. Na základe mg na mg poskytuje M-Sten účinok na budovanie svalov väčší ako Dianabol alebo Anadrol, pričom do jeho svaly poskytuje tvrdý a hustý vzhľad. Pokiaľ ide o zadržiavanie vody, M-STEN sa javí ako neutrálny, čo zvyšuje ani neznižuje množstvo prítomnej zadržania vody sub-Q.

Celkovo vzaté, je to dosť príjemná droga na beh, chýba mu drsné, externe zrejmé vedľajšie účinky charakteristické pre veľa silných orálnych AA. Definovaný ako rezačka na budovanie hromadného stavu, M je možné úspešne uplatniť, aby pomohla dosiahnuť takmer akýkoľvek cieľ.
Pri prechode na celé spektrum výhod spojených s používaním dizajnérov OTC sa nesmie zanedbávať úplný nedostatok právneho rizika spojeného s ich nákupom a držbou. Je to v očividnom kontraste so štandardnými steroidmi, z ktorých všetky boli naplánované ako drogy CIII a majú vysoké sankcie, musí byť jednotlivec predložený pred súdom za súd alebo predaj. Okrem potenciálnych právnych dôsledkov musíme tiež zápasiť s prebiehajúcimi problémami s čistotou a účinnosťou, ktoré znepokojujú obrovské percento výrobkov Blackmarket. Ako vám povie každý jednotlivec s nahliadnutím v tejto oblasti, toto nie je malý problém a viedol k nevýslovnému počtu sklamaných zákazníkov. Aj keď staré príslovie „trávnik nie je vždy zelenšie na druhej strane“ sa zvyčajne ukazuje ako pravda, v tomto prípade je trávnik na druhej strane zelenší … o niekoľko odtieňov. Niektoré doplnkové spoločnosti, ktoré sa podnietilo tvrdou konkurenciou, sa rozhodli odlíšiť od zvyšku balenia implementáciou postupov bežných testov, čím sa zabezpečilo, že ich výrobky sú najvyššej možnej kvality. Vyžaduje si to, aby sa každá dávka surovín predložila na laboratórne testovanie. Ak táto spoločnosť túto istotu neposkytuje, viete, že by ste mali radšej ísť inde.

Takže, keď sa pýtate na otázku „Ako sa dizajnéri OTC porovnávajú so štandardnými oral?“ Vidíme, že nielen porovnávajú priaznivo, ale mnohokrát prekonávajú svojich kolegov z hľadiska efektívnosti, bezpečnosti, čistoty a zákonnosti. Vďaka tu poskytnutým výhodám robia tieto výrobky logickou voľbou pre veľa používateľov steroidov, bez ohľadu na ich predchádzajúce dispozície k OTC AAS. Ak máte nejaké pochybnosti týkajúce sa legitimity týchto tvrdení, dajte týmto produktom výstrel a uvidíte sami. Nebudete sklamaní.

Leave a Reply

Your email address will not be published.