Loading...

Arkansas atletická kompenzácia zavádza rýchlu reformu extrémnej hmotnosti

Rýchle extrémne rezanie hmotnosti sú jedným z najnebezpečnejších a najmenej regulovaných metód v bojových športoch. (Kliknutím priamo tu získate prístup k archivovaným príspevkom tejto stránky, ktoré sa zaoberajú témou).

Dnes sa zistilo (prvýkrát uviedla oficiálny rekordný brankár MMA Kirik Jenness), že Arkansas špecifikuje atletickú kompenzáciu, ktorý prešiel regulačnými reformami na riešenie problému.

Všetkým zainteresovaným stranám:

Arkansas špecifikuje atletickú kompenzáciu špeciálne uspokojujúce o 12:30 v utorok 22. 7. 2015 na seminárnom priestore 5. poschodia, ktorý sa nachádza na ministerstve zdravia a wellness v Arkansase (4815 W. Markham, v Bit Rock). Odškodnenie premýšľalo a potom jednomyseľne hlasovalo za pravidlo na zníženie drastického zníženia hmotnosti tým, že obmedzil prírastok extrémnej hmotnosti na 7,5%. V pondelok 10. augusta 2015 výkonný podvýbor zákonodarného zboru Arkansasu schválil pravidlo, ktoré bude mať vplyv na maximálne 120 dní. V tomto časovom rámci musí Arkansas špecifikovať atletickú kompenzáciu s formálnym procesom tvorby pravidiel vrátane obdobia verejného pripomienka.

Pravidlo pre amatérov pre amatérov skončí efektívne do stredy 12. augusta 20150, pretože kompenzácia sa domnieva, že okamžité uplatňovanie je potrebné, pretože existuje bezprostredné nebezpečenstvo pre zdravie, bezpečnosť a blahobyt verejnosti. Kompenzácia uviedla, že pred 23. augustom 2015 boli tri bojové udalosti. Propagátory pre tieto predstavenia boli informovaní 22. júla 2015 a očakávajú implantáciu pohotovostného pravidla na ich udalostiach.

Na základe 60 -dňovej výskumnej štúdie vykonanej spoločnosťou Arkansas špecifikujú atletickú kompenzáciu, ako aj rozsiahle lekárske nálezy, amatérski bojovníci sa dehydratujú, aby „uplatňovali váhu“. Z viac ako 66 bojovníkov, ktorí bojovali v Arkansase v januári, ako aj v februári tohto roku, získalo takmer 44%% viac ako 15 libier medzi denným hodnotením, ako aj deň hodnotenia, ako aj jeden konkurent sa presunul zo 174 Libry na 206 libier v deň boja.

Okrem toho 18. júla 2015 vo Fort Smith, AR, bolo do nemocnice prevezených 30% zápasov (alebo celkovo 6) ľudí. Dehydratácia bola objavená v štyroch z tých, ako aj u podozrivých v ostatných dvoch.

Okrem údajov z Arkansasu, ako aj skúseností, lekárske dôkazy z prezentácií v Asociácii boxerských komisií, mnohí neurológovia, dokonca aj asociácia lekárov Ringside publikuje podobné štatistiky už viac ako desať rokov. Aj keď mnoho ďalších provízií uvažuje o podobných pravidlách, Arkansas je úplne prvým špecifikovaním, ktorý má prejsť, ako aj implementovať obmedzenie prírastku hmotnosti.

Núdzové pravidlo sa má uviesť do kapitoly 1 pravidiel, ako aj v nariadeniach (uverejnených v apríli 2014), ako aj z prečítania:
Každý amatérsky bojový športový konkurent nesmie získať viac ako 0,075 (7 a 1/2 %) svojej telesnej hmotnosti vopred, ako aj v žiadnom prípade, nesmie byť žiadny typ konkurenta, ktorý by mohol primerane primerane posunúť nahor ako jedna publikovaná váhová trieda pre jeho konkrétny šport.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Reforma rezaného v Kalifornii v Mmamay 12, 2015 v „Kalifornskom bojovom športe“
Kansas atletická kompenzácia prináša reformu reformy reformy 20, 2016 v „reforme zníženia hmotnosti“
Rýchlejšie extrémne nebezpečenstvo chudnutia zdokumentované v MMajuly 16, 2014 v „reforme zníženia hmotnosti“

Leave a Reply

Your email address will not be published.