Loading...

Bežný vtip

som si po mojom rozhovore skutočne želal na obed na obed. Ale stratil som sa v dome metódy, rovnako ako s tým, že som s ním nepotreboval po jazde v kruhoch po dobu pol hodiny.

Aspoň som išiel dom a urobil som si lososový šalát, aby som vyskúšal a uspokojil túžbu!
Moje najaktuálnejšie videá

Môj očarujúci manžel v Pysch Ward: A Memoir – Recenzia knihy
Môj očarujúci manžel v Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Hodnotenie zvukovej knihy najpredávanejšej spomienky vydanej 2017.

Je to skvelé počúvanie?
Zdieľam rýchle vyhodnotenie knihy ponúkanej pre Audible.

Od Amazonu:

Srdcová, ale nádejná spomienka na mladé manželstvo, ktorá je nanovo definovaná problémom duševného zdravia, a tiež potvrdzuje silu lásky.

Mark aj Giuliaho život spoločne začal ako rozprávková romantika. Padali ako osemnásť rokov, oženili sa o dvadsiatich štyroch a začali svoj vysnívaný život v San Franciscu čoskoro potom. Keď však Giulia mala dvadsaťsedem, zažila strašidelnú a nepredvídanú psychotickú prestávku, ktorá ju pristála na psychickom oddelení takmer mesiac. Jedného dňa bola živá rovnako dobre upravená; Ďalej bola klamná, ako aj samovražedná, presvedčila, že jej páčili sa, ktoré neboli v bezpečí.

Otázka:
Aká kniha alebo podcast teraz počúvaš ??

Čo musím počúvať ďalej?!

Odkazy na knihu, ako aj ďalšie hodnotenia sú na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Ako urobiť dolné cvičenie pre bežcov a
03:09

Živý
00:00
08:21
05:31

V mixe: Mayo, Raxe, Cibuľa, náhodné vegetariánske mix

Jem celú plechovku lososa tuniaka – je to normálne?

Dnes začínam novú sekciu RER s názvom – bežný vtip

Keď sa bežci stretávame, často hovoríme o preferovaných pretekoch, výstroji, PRS, jedle a programe – vtipných bežeckých príbehoch. Každé utorok budem fungovať vtipný bežecký príbeh, znamenie, fotografiu alebo vtip, ktorý ste zdieľali!

Pôjdem na prvom mieste … (aj keď som rozprával tento príbeh o Ask A Monican)

Najzábavnejšia vec, ktorá sa mi kedy napadla pri behu, bola … môj prvý týždeň v Marylande som bol na svojom prvom dlhom behu v novej vlhkej klíme. V jednom okamihu som si utrel svoje boogers na rukáve (ako vždy, pretože som dáma), ako aj pozorovanú krv!

Pretože som bol bez zrkadla alebo získal prístup k E.R., zastavil som nevinnú ženu kráčajúcu po ulici. Spýtal som sa zúfalo kričal: „Mám na tvári krv?!?“

Som si istý, že sa z nej bojí svinstvo, rovnako ako verila, že som blázon.

Vyzerala zmätene, takže som sa opakoval, zatiaľ čo som ukázal na nos. Vizualizoval som krvavý neporiadok, ktorý mi stekal po tvári.

Ubezpečila ma, že som „v poriadku“, rovnako ako aj ponáhľal sa preč, s najväčšou pravdepodobnosťou telefonicky zavolá policajtom, ako aj hlásenie šialenstva s krvavým nosom na voľnom mieste.

Keď som dostal dom, videl som na nose trochu sušenú krv, ale to nebolo nič. Bol som vystrašený a zastavil som úplného cudzinca pre nič. Ha!

Rovnako sa mi páči vtipné indikácie behu na pretekoch!

(Zdroj)

Ak máte vtipný bežecký príbeh, znamenie, fotografiu alebo vtip, pošlite mi ho e -mail na RuneAtrepeat na Gmail Dot Com. Povedzte mi, či chcete byť anonymní alebo môžete zahrnúť svoje meno aj miesto (a blog, ak ho máte).

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.