Loading...

Šalát v nádobe Hummus

„Šalát v kontajneri hummusu“ sa nerozhoduje z jazyka tak rýchlo ako „ovos v nádobe“, ale veril som, že budem pokračovať v dnešnom štýle jedla v jedle v nádobách ktoré je ťažké zoškrabať?

Keď som videl, že som mal tak veľa hummusu, rozhodol som sa urobiť šalát v nádobe. Jedná sa o obrovský nádoba s veľkosťou hummusu (áno, jesť dostatok hummusu, že si ho môžem kúpiť od spoločnosti Costco, tiež jesť dostatok špenátu, jabĺk, hrozna, ako aj Seltzerovu vodu, ktorú potrebujem pravidelný výlet len ​​pre mňa!).
Moje najnovšie videá

Čo jem za deň – Runner Edition
Čo som jedol za deň. Denník potravín od bežca, ktorý v súčasnosti necvičí maratón alebo polmaratón. Raňajky, obed, večera, ako aj občerstvenie plus tipy.

Viac videí

0 sekúnd 14 minút, 26 sekúnd

Nahor
Recenzia knihy American Dirt Book
12:07

Živý
00:00
08:21
14:26

Nakladal som kapustu, paradajky, mrkvu, cibuľu, ako aj prečísloval som syrom na bielkoviny. Aj keď je hummus vyrobený z fazule, má pomerne nízky obsah bielkovín a je to skvelý šalátový doplnok.

Urobil som si PB & J, aby som si vybral šalát. Páči sa mi PB & J, rovnako ako sa z toho nemôžem dostať! Zmiešal som šalát po tomto obrázku, rovnako ako to bolo úžasné! Urob to. Urob to.

O niečo neskôr som jedol trochu chlpatý dobrý priateľ Kiwi oveľa viac z nudy ako hlad, ale teraz sa naozaj cítim hladný. Občerstvenie je na metóde? WerethisClosetofriday !!!

*Poznámka Jeden z mojich Peeps uviedol, že musíte stlačiť oranžové tlačidlo, aby ste ma pridali do svojej čítačky. Urobte to skôr, ako vynecháte akýkoľvek typ pozoruhodných správ o hummuse v šalátových nádobách alebo podobne náhodné SUF?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.