Loading...

Prinášanie rovnováhy do môjho života, ako aj do Guzzy Purple Roupe Giveaway

Toto je sponzorované publikovanie, ktoré som napísal v mene Vagisil. Všetky názory sú 100% moje.

Ahoj! Okrem rozhovoru o niektorých nových veciach, ktoré sa tento týždeň snažím priniesť do svojho života, budem robiť aj darček! Jeden šťastný návštevník dostane možnosť vyhrať toto nádherné fialové rúcho z Vagisil!
Moje najaktuálnejšie videá

Neortodoxná kniha, ako aj hodnotenie Netflixu
Recenzia série Book & Netflix – neortodoxná. Skvelé počúvanie – kniha, podcast a séria hodnotenia vizuálneho potešenia.

Viac videí

0 sekúnd 7 minút, 28 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 5. Deň 5
04:34

Živý
00:00
08:21
07:28

Ak chcete ísť do darčekov, zanechajte komentár k tomuto publikovaniu a dajte mi vedieť:

Ako prinesiete rovnováhu do svojho života?

Z niekoľkých nedávnych článkov chápete, že nie som úplný cudzinec pre ženy. Nie som v rozpakoch, že o tom hovorím, pretože je také dôležité postarať sa o seba! Pred týmto partnerstvom som sa však pýtal sám seba … prečo využívať špeciálnu bielizeň pre rôzne časti tela?

Tu sú dva hlavné dôvody: (1) Ich bielizeň PH je jedinou práčovňou s laktoprebiotictM, ako aj (2), čo sa dokazuje, že pomáha zachovať zdravé intímne pH pre všetku dôveru.

Keď som sa na to pozrel, dozvedel som sa:

2 z 3 žien majú citlivú pokožku v intímnych častiach svojho tela; Takže veľa výrobkov na trhu ich môže rýchlo dráždiť alebo po použití zanechať horiaci pocit. Táto bielizeň vyváženia PH robí celkový opak. Odstraňuje sa rovnako, ako sa cíti ako akýkoľvek typ typického umytia tela. Aj to vonia celkom skvele! Neuveriteľne ľahké, ako aj čerstvé, ako aj to, ako dodáva pohodlie po celú dobu po osprchovaní, najmä po skvelom behu!

Na zastavenie prelomov už využívam špeciálne citlivé bielizeň PH pre moju dohodu, takže je zmysluplné využívať bezplatný PH produkt na iných častiach vášho tela, aby ste priniesli určitú rovnováhu do vášho života. Rovnako ako som náhodne zistil, že môj najlepší kamarát ho využíva každý deň … Prisahá na to! Neváhal som hovoriť o tomto umývaní, ale motivovala ma, pretože je obrovským fanúšikom.

Rovnako je veľkým fanúšikom farebnej fialovej, ako by chcela plášť v prezradení, ale povedal som jej, že na to nemá nárok. Prepáč, chlapec.

Keď už hovoríme o rovnováhe … som konzumovaný s smoothie po tom, čo som v poslednej dobe bežal. Avšak chladno úžasná smoooooth-ness potrebuje nejakú krízu, aby bola oveľa uspokojivejšia, takže to vyvážim s niektorými chrumkavými solenými orechmi. Toto je dokonalosť.

V spoločnosti SoCal je veľká teplá vlna, ako aj všetko, čo chcem jesť, sú smoothies, Slurpees, ako aj melón. Veľa z toho. Dali ste niekedy nejaký druh z vás do svojich smoothies? Je to skvelý koncept, ak dostanete obrovský, rovnako ako nejedzte všetko skôr, ako sa zlá (to nie je problém, ktorý mám). S najväčšou pravdepodobnosťou musím zistiť, ako presne vyvážiť svoju posadnutosť melónu s inými zdravými rozhodnutiami, ale hektické vyvažovanie ďalších vecí, ktoré sú teraz ideálne, vďaka …

Moja mama mala na mňa čakala melón, aby som sa rozrezal, keď som prešiel druhý deň, keď som sa snažil prinútiť Baileyho, aby s tým urobila fotografiu. Necítil sa neuveriteľne fotogénny a odmietol pózovať. Niekedy som mu povedal, že sa cítime skvele, ako aj v niektorých dňoch, cítime sa ako zatknutá plechovka sušienok, ale všetko sa vyváži.

30-dňová aktualizácia obtiažnosti jogy

Začal som svoje 30-dňové ťažkosti s jogou, pretože som potreboval vyvážiť všetok beh, ktorý robím, a upokojil niekoľko úzkosti v mojom živote.

Dnes je 9. deň, rovnako ako som s ním každý deň uviazol každý deň! Som neuveriteľne potešený sám sebou!

Naozaj sa cítim tak skvele, keď to urobím. Fyzicky sa cítim oveľa lepšie, rovnako ako sa cítim oveľa pokojnejší a menej úzkostlivý po stretnutí.

(Robím 30-dňovú jogu s Adrienne.)

Darčekové darčeky

Jeden šťastný návštevník dostane možnosť vyhrať toto nádherné fialové rúcho z Vagisil!

Ak chcete ísť do darčekov, zanechajte komentár k tomuto publikovaniu a dajte mi vedieť:

Ako prinesiete rovnováhu do svojho života?

(Súťaž sa uzavrie 8/20 o 8:00 PST. Champion bude informovaný e -mailom.)

Pošlite mi zošit

1Save

Zdieľanie je starostlivosť!

1
Pin

zdieľam

Tweetzdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.