Loading...

Začiatkom tohto roka sa ukázalo, že Brock Lesnar proti dopingu Brock Lesnar po UFC 200

sa zistilo, že Brock Lesnar zlyhal a mimo súťažných testov obklopujúcich jeho záchvat s Mark Huntom v UFC 200 s detekciou „clomiphén a hydroxyklomiphén“.

Lesnar prechádza manažment výsledkov s agentúrou proti Dopingovej agentúre Spojených štátov, ktorí dohliadajú na program antidopingu UFC v domácom antidopingovom programe a ešte viac čelia regulačným dôsledkom štátnej atletickej komisie v Nevade.

Existujú špekulácie, že Lesnar môže vyskúšať ‘poskvrnený doplnok‘ obranné obvinenie pozitívnych výsledkov z produktov, ktoré ich nezahrnuli na ich štítok. Aj keď nejde o priamu obranu, je to poľahčujúci prvok, ktorý môže viesť k drasticky zníženiu trestov pre športovcov, ktorí ich úspešne stiahli.

Aj keď je trest USADA jednou z vecí, regulačný proces NAC vytvára svoje vlastné výzvy a najdôležitejšiu prekážku spoločnosti Lesnar, aj keď môže preukázať kontaminovaný produkt, môže byť údajným skreslením NAC.

Získal som kópiu štátneho sťažnosti proti Lesnarovi, kde sa uvádzajú nielen obvinenia z dopingu, ale aj obvinenia z ponúkania „falošných alebo zavádzajúcich“ informácií Komisii, samostatným trestným činom.

Lesnarov lekársky lekársky dotazník určite popiera požitie akéhokoľvek „liekov, drog, smotany, inhalencie, intravenóznych infúzií alebo injekcie, či už v predpise alebo nad pultom“ v mesiaci pred UFC 200.

Lesnar pripúšťa, že požití multivitamíny, kreatín a proteínový prášok, ale nič iné.

Stručne povedané, ak Lesnarov právny tím určite dokáže identifikovať produkt, ktorý viedol k jeho nevedomému požitiu klomifénu, bude ho musieť prepojiť s „multivitamínmi, kreatínovými a proteínovými práškami“ alebo s drogami alebo iným produktom, ktorý bol požívaný oveľa viac ako 30 dní pred UFCC 200, ktoré bolo schopné ponechať zistiteľné stopy po 30 dňoch. Toto je, aby sme to povedali charitatívne, právne bitky do kopca.

Reklama

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Hovorme Brock Lesnar, doping a potenciálny právny Falloutjuly 16, 2016 s 8 komentármi
Brock Lesnar označil za potenciálne porušenie dopingu 15, 2016 s 1 komentár
Návrat spoločnosti Brock Lesnar a UFC USADA PolicyJune 6, 2016 s 14 komentármi

Leave a Reply

Your email address will not be published.