Loading...

Dodržiavanie diéty vs. Podvádzanie diéty: Presne, ako prísne by mali byť váš program chudnutia

, zbavenie sa potravín, ktoré sa tešíte, nie je z dlhodobého hľadiska produktívny pre vaše úsilie o stratu tukov. Ak chcete stratiť tuk natrvalo, ako aj zdravo, bez toho, aby ste sa zbláznili do chute alebo bojovali s bingmi, potom by ste mali namiesto toho urobiť praktický spôsob, ako pracovať aj s mnohými „hriešnymi“ preferovanými potravinami do svojej stravy, avšak urobte to, urobte to, urobte to vo výške aj frekvencii, ktorá vás nevráti späť alebo sabotuje váš pokrok.

To sa dá dosiahnuť tak, že si umožníte nejaké „podvádzané jedlá“ (niektorí ľudia im telefonujú „bezplatné jedlá“ alebo „odmeňte jedlá“.)

Jednou z skutočne skvelých spôsobov, ako sa pozrieť na myšlienku „Cheat Dreats“, je „dodržiavanie predpisov“, čo znamená, aká časť vašich jedál je v súlade s pokynmi programu, ako aj s tým, aká časť je mimo programu.

Príliš početné jedlá alebo dni voľna programu, ako aj vaše výsledky, sú ohrozené. Rovnako aj početné dni v rade jesť nič, čo však „králičie jedlo“, ako aj keď sa zbláznite do chutí, však?

Koľko vyžaduje, aby ste vyhovovali (držte sa) vášho programu diétneho plánu, sa líši od osoby k človeku. Závisí to od veľkej miery od toho, aké ambiciózne sú vaše ciele, ako aj na tom, ako presne je vaše telo responzívne pre výživu a cvičenie.

Pri rozhodovaní majte na pamäti, že všetci máme rôzne genetiky, ako aj typy tela, o čom hovorím vo svojej knihe vo svojej knihe, zbavte sa tuku, kŕmite sval.

Napríklad ste mezomorph-tolerantný mezomorph, ktorý rýchlo získava svalovú hmotu a rýchlo stráca tuk alebo ste endomorfom citlivý na sacharb, ktorý ľahko získava tuk? V závislosti od odpovede môže váš program diétneho plánu vyžadovať, aby bol oveľa viac -menej prísny ako ostatní.

Nerobte sa s ostatnými – musíte pochopiť svoj vlastný typ tela. Niektorí ľudia sa môžu „dostať preč“ omnoho viac cheat jedál a stále robiť vývoj (áno, nepáči sa mi tiež!)

Pokiaľ nie ste konkurentom v telových športoch, ako je kulturistika, fyzická kondícia alebo postava, alebo sa pripravujete na nejaké ťažkosti so zmenou alebo na snímanie obrázkov, navrhujem najmenej 90% súlad.

Či už zmeníte svoju úroveň dodržiavania predpisov nad 90% (získate oveľa „prísnejšie“) alebo pod 90% (získajte omnoho miernejšie), záleží presne na to, ako ďaleko alebo blízko ste z dosiahnutia svojich cieľov, ako aj mnohých dôležitých, ďalej Aký typ výsledkov dostávate každý týždeň.

Ak dodržiavate 90% času a dostávate pozoruhodné výsledky, nemusíte nič upravovať, rovnako ako budete môcť trochu ochladiť svoj stravovací plán. Rozumiem niektorým ľuďom, ktorí sú určite „v programe“ 80% alebo 85% času, a vyzerajú skvele.

Dodržiavanie 90% naznačuje, že dodržiavate zdravé výživné pokyny na stravovanie tukov 9 jedál z 10. Napríklad, ak jete malé pravidelné jedlá, ako naznačuje akýkoľvek druh efektívneho programu na chudnutie, to je 5 málo jedál denne x 7 dní v týždni = 35 jedál. Dodržiavanie 90% naznačuje, že približne 31-32 z týchto jedál je na mieste! Ostatné 3 alebo 4 sú na to, aby ste sa potešili pri zvláštnych príležitostiach, odmenili sa a trochu online.

Ak ste ako veľa ľudí, rovnako ako len chcete znížiť niekoľko libier, orežte pár centimetrov od pása a tiež vyzerajú oveľa lepšie v šortkách alebo v plavkách na leto, potom je 100% dodržiavanie predpisov nereálne tiež nereálne ako zbytočné. Dodržiavanie 90% je oveľa primeranejšia ako životný štýl, pričom pre mnohých ľudí je prísny na to, aby dosiahli výsledky.

Na druhej strane, ak ste mali mimoriadne ambiciózny cieľ, ako napríklad pripraviť sa na konkurenciu postavičky alebo fyzickej zdatnosti, ako ste si mysleli, že musíte dosiahnuť najmenej 12 alebo 13% telesného tuku (čo je tiež veľmi nízke pre ženy) Ako ste pochopili, že by ste boli na pódiu, keď sa sudcovia pozerali na každý centimeter tela v mainských bikinách (platíte mi veľmi blízky záujem o to, či niečo na zadku, ako aj stehná, bolo „prepadnuté“), potom by ste chceli byť rovnako Prísne, ako je to možné počas obdobia predbežného súťaže (100% súlad alebo extrémne blízko).

Majte na pamäti, že v konkurenčnej situácii, zakaždým, keď „podvádzate“, ako aj vaši konkurenti nepodvádzate, znížite svoju pravdepodobnosť, že sa do súťaží dostanete vysoko.

Pokiaľ však nemáte konkurenčný cieľ, ako je tento, potom sa nevyžaduje celková deprivácia potravín pre potešenie alebo podvádzanie (100% súlad), pretože vždy máte tendenciu túžiť po tom, čo nemôžete mať. To je náraz, ktorý sa stane.

Vybral som si túto metódu zhody s 90 alebo 95% v priebehu prístupu „Celý deň podvádzania“, pretože som videl, ako ľudia využívajú výraz „podvádzací deň“ celkom voľne (v podstate z neho robia ekvivalent nadmerného dňa), ako aj oni robia veľké škody, pokiaľ ide o späť ich rozvoj.

Skončia úzkostlivo hrajú „dohnať“ oveľa lepšiu polovicu dodržiavania týždňa s potrestaním AddihoMionálne cvičenie, ako aj deprivácia v strave. Palggish, ako aj stabilný je omnoho lepší ako nadšenie, ako aj potrestanie, nesúhlasíte?

Dovoľte si nejaký priestor. potešenie z jedla. potešenie v živote. Nechajte si pizzu alebo čokoládu alebo čokoľvek, čo robí vaše brucho šťastné. Pomôže to z dlhodobého hľadiska. Nezabudnite si uvedomiť svoje limity kalórií, ako aj keď uvádzate, že budete dodržiavať 90% času, a potom si svoju záruku udržiavajte pre seba a dodržiavajte!

Tom Venuto je prírodný kulturista, ako aj autor najkvalitnejšej elektronickej knihy č. Kulturisti, ako aj modely fyzickej zdatnosti.

Získajte úplne bezplatnú knihu, presne zistite, ako sa zbaviť tvrdohlavého tuku, ako aj turbo-nabíjajte svoj metabolizmus na základe návštevy: www.burnthefat.com

V prípade celkovej budovy svalovej hmoty Toma Venuto kliknite tu!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Tom napísal 140 článkov, ako aj v časopise Ironman Magazine, prírodné kulturistiku, svalové vývoj, svalové zol, cvičenie pre Guy, ako aj pre mužské cvičenie. Tom je profesionál v oblasti straty tukov pre Global-fitness.com, ako aj redaktor spoločnosti Thenutrition pre femalemuscle.com, ako aj jeho články sú pravidelne uvedené na mnohých iných webových stránkach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.