Loading...

Pult

Ben a ja sme si pozreli veľa hostí, jazdy a ponorov. Je to naša nová posadnutosť. Chceli sme zasiahnuť miestny ponor, ale ukázalo sa, že sú otvorené iba na raňajky. Boo.

Takže sme išli s plánom B – Nájdili veľmi úžasné miestne hamburgerové miesto. Rozhodli sme sa zasiahnuť pult pre „Custom Built Burgers“.
Moje najnovšie videá

Athleta Running Shorts Review.mp4
Žiadne odieranie šortiek pre ženy. Nová recenzia Athleta Hiit It 9 v šortkách v oblasti vsetka.

Viac videí

0 sekúnd po 8 minútach, 21 sekúnd

Nahor
Dostal som test Covid-19
05:16

Živý
00:00
08:21
08:21

Už chvíľu som vedel o pulte, ale nie som veľký hamburger, takže som ho vyčistil pod koberec. dodnes. Moja priateľka Terence ma naliehala, aby som tu vzal Ben viac ako rok. Ale veľa času, keď ideme na jesť, túžim po niečom konkrétnom. Dnes som bol „choď s tokom“, takže sme ho konečne udreli!

Skvelá vec na pulte je, že je to miesto „Build Your Hamburger“. Majú skvelé zálievky – 12 rôznych druhov syra, asi 74 rôznych omáčok a možnosti zálievky zahŕňajú vyprážané vajíčko, guacamole, tvrdé vajce a pikantné papriky

Rozhodol som sa dostať vegetariánsky hamburger v miske. Ich vegetariánske hamburgery sú vyrobené v domácnosti a plné ryže, fazule a húb. Bolo to dobré!

Ben dostal vanilkový tras. Inokedy, keď sme vyšli, som sa dozvedel, že Vanilla je jeho obľúbená príchuť Shake – nevedela to! Myslím, že je to zábava, keď sa dozviem niečo nové o tom mužovi, ktorého žijem s manželstvom.

Dostali sme „kombinovanú dosku šťastia“, ktoré sa dajú zdieľať. Nemyslím si, že je to oficiálne meno, len môj osobný názor. Má sladké zemiakové hranolky, cibuľové slamky, hranolky na šnúrky a vyprážané štiepky. A dodáva sa so štyrmi omáčkami na boku – niektoré ozdobné cesnakové ranč, BBQ, sladké ázijské a chrenové mayo.

Požiadal som o modrý syr na boku a oni ma úplne zaviazali. Moja voľba obliekania bola chipotle aoli. Jednou z vecí, ktoré musím povedať, sú všetky omáčky pri pulte sú naozaj dobré. Vyskúšali sme 6 rôznych druhov medzi hranolkami, obliekaním a Benovou omáčkou. Všetky sa mi páčili.

Veggie hamburger bol tiež naozaj dobrý! Som všetko o vegetariánskych hamburgeroch, keď vidíte, čo je v nich. Chutné mesto.

Toto hamburgerové miesto je po celom SoCal, takže ak chcete navštíviť, nájdete tu miesto vo vašom okolí. Sú tiež v Írsku – náhodné.

Určite by som to odporučil, ak nič iné – len pre slamky z cibule. Áno, boli lepšie ako hranolky so sladkými zemiakmi!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Najlepšie proteínové tyče pre bežcov- čo jesť pred a po behu

Najlepšie proteínové tyče pre bežcov- čo jesť pred a po behu

Najlepšie proteínové tyče pre bežcov. Čo jesť pred behom, po behu a občerstvení. Moje top 5 obľúbených barov a poruchy výživy

Svetlo kyslá smotana enchiladas- ľahký recept na týždennú noc

Svetlo kyslá smotana enchiladas- ľahký recept na týždennú noc

Ľahký recept na enchiladas, ktorý je plný zdravých ingrediencií! Táto svetelná mexická klasika je skvelá večera a robí

ľahký recept na otras

ľahký recept na otras

Kalifornia Date Shake Recept Healthday Update! Ľahká a ľahká verzia klasického kalifornského dátumu koktaily neďaleko Palm Spri

Ľahký hash hnedý kastrólový recept-aktualizácia na klasiku

Ľahký hash hnedý kastról recept-an update na klasiku

Recept na kastról Hashbrown. Pototoes sú skvelé palivo pre bežcov a tento recept je rýchly raňajky, ktoré pomáhajú poháňaniu

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem v dennom videu od bežca. Jedlo denníka všetkého, čo som jedol jeden deň raňajky, obed, večeru a občerstvenie. Plus návrhy týkajúce sa mojich obľúbených výrobkov

Recept na zemiaky z fritézy

Recept na zemiaky z fritézy

Recept Air Fryer Mojos. Ľahké mojo zemiakové recepty vo vzduchovej fritéze. Skvelé palivo pre bežcov a pomôže vám zasiahnuť vaše

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.