Loading...

Jedna z týchto vecí nie je ako ostatní

Pamätajte, že pieseň Sesame Street – „Jedna z týchto vecí nie je ako ostatné … jedna z týchto vecí jednoducho nepatrí …“

Mnohokrát v mojom živote som sa cítil ako tá vec, že ​​„nepatrí“ som bol ja. Cítil som sa tak cez známku a strednú školu. Som Mexičan a žil som v hispánskom susedstve a mal hispánskych priateľov, ale nevyzeral ako oni. Takže som sa cítil na mieste (škaredý syndróm káčat, niekto?).
Moje najnovšie videá

Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdraví
Prevádzkovanie návrhu zostať zdraví počas vypuknutia koronavírusu. Môžete bežať a chodiť vonku počas pobytu doma? Tu je ukazovateľ, ktorý vám pomôže vyhnúť sa dotknutiu sa tváre …

Viac videí

0 sekúnd po 2 minútach, 25 sekúnd

Nahor
High Achiever – Dobrá recenzia knihy počúvania
06:12

Živý
00:00
08:21
02:25

Aj keď som vo vnútri hnedý, nevyzerám veľmi mexicky. Bol som nôh vyšší, bacuľatý a mal som horiace červené vlasy…. (Na tomto obrázku sa skrývam, aby som mohol skryť svoje obrovské telo.)

Baletné folklorico som robil roky. Moja matka pre mňa musela nájsť špeciálne kusy vlasov, pretože ich nerobili v červených vlasoch! Ďalší ukazovateľ, ktorý nie som ako moje peeps. Ale tancoval som svoje malé červené mexické srdce?

Niekedy som bol tučnejší ako ostatní …

To však nezmenilo farbu mojej pokožky alebo vlasov alebo väčšej štruktúry kostí.

Jedna z týchto vecí nie je ako ostatné … (Vedľajšia poznámka: Obrázok nad a nižšie je z mojich najvyšších a najnižších váh. To som však neurobil zámer.)

A nakoniec som sa naučil, ako to vlastniť. Naučil som sa, ako byť nahlas a šťastný z mojej Mexičky (vymyslel som to slovo), moje červené vlasy, moji drobní priatelia, môj príliš hlasný hlas a smejem sa.

Nie som vždy potešený svojím telom alebo s tým, ako sú ohromení ľudia, keď zistia, že som Mexičan, ale prijal som to všetko. Dobré, zlé, škaredé … to je to, čo je. A som to ja.

Dnes ráno Elisabeth z Joggerovho života uverejnila o tom, že sa necíti, akoby zapadala do „zdravej formy bloggerov“. Povedala, že veľa blogerov zdravých bývaní je pravdepodobne biela, stredná trieda vo veku 23 až 27 rokov. A necíti sa súčasťou skupiny.

Môžete si pozrieť jej príspevok tu „Nebojte sa vinný, ak nie ste biele“

Naozaj si nemyslím, že je to prekvapenie pre nikoho, že sa ani necítim súčasťou skupiny. V niektorých prípadoch mám pocit, že som späť na strednej škole, kde bola popularita identifikovaná na vzhľade (alebo skôr tela – a moje nemôžu konkurovať mojim rovesníkom).

V blogovom svete som sa nikdy necítil na mieste kvôli mojej kultúre, farbe pleti, rodine … ale cítil som sa na mieste, pretože mnoho ďalších blogerov je časťou príbehov o úspechu. Zatiaľ čo som „pred/v procese“.

Neviem, čo identifikuje popularitu pri blogovaní okrem báječných nových receptov a peknej fotografie, ale ak rasa alebo ekonomický stav majú čokoľvek, čo s tým skončí, potom som vonku.

Nesnažím sa stať príbeh o úspechu „po“ pre blog. Robím to pre mňa. A naozaj si myslím, že by to malo byť motiváciou za čímkoľvek, čo robíte. Jedzte zdravo – pre vás. Bežte alebo cvičte – pre vás. Urobte vtipy – pre vás. A neberte veci tak vážne – pretože to je dobré aj pre vás.

Myslím, že všetci budeme aj tak zomrieť, však?

Nataliedee.com

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Ciele 2020 – Nové všetko, ale aj späť k blogovaniu

Ciele 2020 – Nové všetko, ale aj späť k blogovaniu

Ahoj!! ako sa máš? Za posledné 2 týždne som strávil nejaký čas premýšľaním o svojich novoročných predsavzatiach a cieľoch f

27 prvkov, ktoré môžu ovplyvniť vaše školenie a úplne zadarmoSpustenie protokolu

27 prvkov, ktoré môžu ovplyvniť váš tréning a úplne voľne prevádzkovať protokol

Návrhy na použitie protokolu tréningu na rýchlejšie, lepšie, zdravé. Úplne zadarmo prevádzkovaný denník. 27 vecí, ktoré môžu ovplyvniť vaše

Pre bežcov môžete pomôcť telovej pozitivite

Pre bežcov môžete pomôcť telovej pozitivite

Vystúpenie varovania: Tento príspevok obsahuje opisy negatívneho obrazu tela z mojej osobnej skúsenosti. Keď som prvá hviezda

Horšie ako nočná mora

Horšie ako nočná mora

Moje skúsenosti s nočnými hrôzami ako dospelý. Spustiť jesť opakovať aktualizáciu života a nočné zážitky z hrôzy. Zdroje

Macros 101 s Tina z mrkvy N Cake – 137

Macros 101 s Tina z mrkvy N Cake – 137

Run jesť opakovať podcast 137 makrov 101 s mrkvou n tortu autor Tina Haupert. Čo by mali bežci jesť, aby bežali rýchlejšie a

Snažte sa maximum (aj keď to je na hovno)

Snažte sa maximum (aj keď to je na hovno)

Snažte sa, aj keď je to ťažké. Moje novoročné predsavzatie bolo robiť maximum. Motivácia, aj keď maratóny a

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.