Loading...

Zmerajte úbytok hmotnosti bez stupnice

Strata hmotnosti Streda je dnes späť v akcii, pretože tweet, ktorý som dostal dnes ráno …

Moje najnovšie videá

Predtým, ako sme boli cudzími ľuďmi
Predtým, ako sme boli cudzincami recenzie knihy Renee Carlino.
Rýchle myšlienky a odporúčania pre zvukové knihy. Príbeh, rozprávač, recenzia a ďalšie informácie o sérii A Good Filuning.

Viac videí

0 sekúnd po 9 minútach, 42 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 2
01:45

Živý
00:00
08:21
09:42

Ugh. Bola som tam. Zobudíte sa, cítite sa skvele, vstúpite na stupnicu a v sekundách sa váš deň zmenil z úžasných na zlyhanie.

To je vlastne súčasť dôvodu, prečo som sa dlho prestal vážiť. Nepotreboval som to, že ma to celé dni (ha, váženie na mňa). Nakoniec som sa zvážil nedávno a bol som spokojný s týmto číslom – ešte nie som na cieľ, ale kontroloval som pokrok.

Ale uvedomujem si, že mierka je len jedným zo spôsobov, ako zistiť, či schudnem a priberám z kondície.

Koľko vážite, je iba jedným zo spôsobov, ako zistiť, či ste zdravší a strácate tuk. Existuje veľa ďalších spôsobov, ako sledovať úspech v diéte …

6 spôsobov, ako merať pokrok v chudnutí bez stupnice

1. Merania. Toto je jeden z najlepších spôsobov, ako zistiť, či schvaľujete váhu a nemusíte sa zaoberať výkyvmi hmotnosti vody, ako to robíte s mierkou. Pridaný bonus: Je pekné vidieť, že vaše stehná alebo pás klesajú v dôsledku množstva drží alebo výpadov alebo vašich obľúbených cvičení!

2. Oblečenie. Vyberte si pár džínsov, ktoré nie sú pultmi a použite ho ako nástroj, aby ste vám povedali, či sa zmenšujete.

(Ale Monica, len vyhoďte tie džínsy z tej doby, keď si mal na vysokej škole mono, už sa do nich nezmestíš …) #kidding

3. Telesný tuk. Nechajte si testovať svoj telesný tuk v telocvični (alebo lekárskej kancelárii). Väčšina telocviční to robí zadarmo!

4. Zrkadlo alebo ostatní ľudia. Ak sa pozriete do zrkadla a máte pocit, že vyzeráte dobre – vlastnte ho! Alebo ak vám niekto dá kompliment – nezabudnite! Sme príliš rýchly na to, aby sme si pamätali zlé fotografie alebo komentáre a zabudli na dobré.

5. Ako sa cítite! Cítiš sa dobre? Je vaša úroveň energie vyššia? Skontrolujte, ako sa cítite, a použite to ako mieru pokroku.

Namiesto toho, aby ste zaznamenali svoju váhu do kalendára, použite smajlíky alebo stupnicu 1-10, aby ste zistili, či sa vaše stravovanie a cvičenie spôsobuje, že sa budete cítiť dobre.

Tento tip je trochu kýčovitý, ale pracoval som s dietológmi, ktorí používali túto šťastnú / neutrálnu / smutnú tvár, spôsob zaznamenania, ak jete príliš málo alebo príliš veľa.

6. Pokrok v oblasti fitnes – venujte pozornosť svojim vylepšeniam vo vašej cvičebnej rutine. Dokážete to ľahšie dosiahnuť prostredníctvom triedy Zumba? Je vaša obvyklá prechádzka okolo bloku ľahšia a rýchlejšia? Môžete pre svoje tréningy prepnúť na ťažšie váhy?

Radšej by som odrezal minúty zo svojho maratónskeho času, potom som si vypísal svoju váhu – to bolo v poslednej dobe moje zameranie. A realita je, že som stratil oveľa viac času mimo svojho behu tempa ako libry na stupnici. Ale ak by som sa len obával o rozsah, cítil by som sa teraz ako zlyhanie namiesto hrdých na svoje úspechy!

Otázka: Ako sa dnes cítiš?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Jún prevádzkovaný kalendár bezplatné cvičenie

Jún prevádzkovaný kalendár bezplatné cvičenie

Prevádzkovanie tréningového plánu pre bežcov s silovým tréningom a tipmi na spustenie. Bežíte na fitnes? Získajte bezplatnú tlačiteľnú kalend

Chudnutie, vodné melóny a víkendové aktualizácie s Diego

Chudnutie, vodné melóny a víkendové aktualizácie s Diego

Ako sa milovať, zatiaľ čo vy sa vylepšujete. Pozitivita tela pri strateváha alebo ísť za cieľom. tipy, ako

Transformácia utorok-remdender pred porovnaním

Transformácia utorok-remdender pred porovnaním

Pripomienka: Moja transformácia trvala roky. Pamätajte, že predtým, ako sa porovnáte so mnou alebo s kýmkoľvek iným. Začal som runnin

Ako zastaviť zlý zvyk hack – 126

Ako zastaviť zlý zvyk hack – 126

Trik, aby ste zastavili stravovanie, nadmerné stravovanie alebo iný zlý zvyk. Najlepší intuitívny tip na stravovanie, ktorý vám pomôže vykopať diétu a

Beh je najlepší spôsob, ako schudnúť, ale …

Beh je najlepší spôsob, ako schudnúť, ale …

Ako schudnúť a užiť si cestu. Tipy na chudnutie pri behu. Ako si užiť beh a cítiť sa goo

December, ktorý prevádzkuje kalendár bezplatný plánovač tréningu

December, ktorý prevádzkuje kalendár bezplatný plánovač tréningu

Bezplatný spustený kalendár a spustenie protokolu vytlačiteľného PDF. Decembrová kalendár tréningu pre bežcov Plánovač cvičenia a

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.