Loading...

Boston Marathon s Hyland’s nájdete, že nájdete rekapituláciu cieľovej čiary

Dobrý deň! Som v lietadle najlepšie tento druhý smer, ktorý smeroval do Bostonu na Bostonský maratón. Je to skutočné?

Dúfam, že je to skutočné … a v skutočnosti nie som v mentálnom zdravotníckom zariadení, kde som žil posledných 6 rokov po nervóznom zlyhaní, ktorý sa snažil bežať okolo bloku v horúcom dni a pretože som sa presvedčil, že píšem, píšem o behu a stravovaní na internete celý deň.

Možno celú tú dobu som sníval o príbehoch, kde robím veľmi pozoruhodné veci, ako je beh v Jeruzaleme alebo beh bostonského maratónu … ale naozaj len sedím v špinavej rúch s kečupom vo vlasoch a pozerá na počítač čítanie Wikipedia A požadujem, aby ma moji spolubývajúci fotili, že behali hore a dole po chodbách ??? !!

Vytlačím obrázky a pripojím ich k stene v našej kaviarni a nazývam to Pinterest …

Je to pravda ??!

Vlastne – nechcel by som to vedieť. Dovoľte mi, aby som tento sen neustále žil …

Budem len uveriť, že teraz pre tento príspevok naozaj budem v Bostone najlepšie. Ak to nie je skutočné, humor ma.

Dostať sa do bostonského maratónu

Za posledných 10 týždňov som pracoval s Hylandom, ktorý bol poháňaný na zdieľaní mojej cesty tréningu pre Bostonský maratón. Keď som dostal hovor, aby som sa pripojil k tímu, neveril som tomu. Nemyslím si, že som skvelý bežec alebo bloger – tak som si myslel, že to bola chyba.

Potom som si pomyslel – dúfam, že si neuvedomujú svoju chybu, pretože budem veľmi zmätený!

100% si nemyslím, že si zaslúži túto príležitosť alebo veľa príležitostí, ktoré som dostal v minulosti. Raz som hovoril s priateľom o tom, že som vďačný za naše požehnanie. Je to strašidelné, keď sa necítim, že som hodný daru. Raz však priateľ povedal, že jej otec odovzdal niečo, čo jej otec hovoril: „Nemáme to hodné, ale nedávame to späť“. A tak sa snažím prijať takéto požehnanie s vďačným srdcom a snažím sa nezameriavať na to, či si to zaslúžim.

Tento boj je súčasťou mojej cesty. Je to súčasť mojej cesty do Bostonského maratónu a je to súčasť mojej cesty v živote. Nie som najlepší, najrýchlejší, najzábavnejší, najchytrejší, najchytrejší, najkrajší, najsilnejší … ale ja som ja a snažím sa čo najlepšie prijať všetky svoje požehnanie. Som vďačný za každého z nich – aj tie, ktoré ma vystrašia.

A to všetko sa vracia späť k mojej mantru „Buďte odvážni“. Bola to veľká časť mojej cesty. Pôvodne som to povedal v súvislosti s behom 26,2 míľ, ale pracujem na tom, že som odvážny s mnohými vecami v mojom živote teraz najlepšie. <- Mal obrovský moment žiarovky pred dvoma dvoma dňami. Bolo to veľmi úžasné a zábavné výzva pracovať s Hyland's a zdieľať niektoré z beží, zábavy, jedla, tajomstiev a myšlienok na výcvik v Bostonskom maratóne. Tu je zaokrúhlenie môjho denníka „Nájdite si nájsť svoju cieľovú čiaru“… Výzvy tímu Hyland's Boston Marathon Oznámenie o Bostonskom maratóne a videu Hyland 15 obrázkov z môjho dlhodobého hľadiska 3 kroky na spustenie teraz vlog Moja debata o odvážnom tetovaní IT Band Syndrome - moje skúsenosti s týmto bežným zranením Moja najvýznamnejšia prekážka v prevádzke - nastavil som sa pre seba! Môj obľúbený suvenír všetkých čias Kontrolný zoznam maratónu a polmaratónskeho dňa pretekov Moja technika maratónu v Bostone v 4 dieloch Myšlienky 2 týždne z Boston Marathon Vlog Keď už hovoríme o tom, že sú odvážni ... posledných pár týždňov bolo za scénami v Rerlande veľmi stresujúce. Včera som začal cítiť, že mi krk je poškriabaný a dnes sa cítim vyčerpaný a nevoľný. Znížim vitamín C a pokúsim sa získať veľa odpočinku. So všetkým, čo sa deje s mojou mysľou a telom, mám pocit, že môj imunitný systém to už nemohol vziať a len trochu mávol bielej vlajky. A som si istý, že lietanie z južnej Kalifornie do Bostonu nepomôže. Takže ma len držte vo svojich myšlienkach a modlitbách. Ďakujem <3 Sledujte ma na Instagrame /Facebooku /Twitteri, kde nájdete aktualizácie o #Bostonmarathon tento víkend. Závod je pondelok (Marathon pondelok - Deň vlastencov !!). Budem aktualizovať sociálne médiá rýchlejšie ako blog, takže ak chcete zostať v kontakte, sledujte/komentujte/značku. A ja urobím úplné aktualizácie o RER s rekapituláciou neskôr. Po závode robím dve krátke udalosti na východnom pobreží, takže by som mohol pri zverejňovaní príspevkov za pár dní. Otázka: Čo robíš tento víkend?! V nedeľu je Veľká noc, ale budem v Bostone, takže si myslím, že budem loviť čokoládové vajcia v obchode a skryť ich v bruchu. Pracujem s Hyland's na zdieľaní svojej cesty tréningu pre Bostonský maratón v rámci ich tímovej výzvy spoločnosti Hyland. Všetky názory sú moje vlastné. Odkazy predovšetkým referenčné správy, ktoré sú v spolupráci s Hyland's. Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľamTweet Pin zdieľam Pošta zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.