Loading...

Cody McKenzie zariadil bojovať uprostred aktualizácie MMA Suspension

22. marca 2015 – Ryan Machan overil, že tento zápas bol teraz zrušený –

_______________________________________

Vo fascinujúcom vývoji je bývalý konkurent UFC Cody McKenzie usporiadaný do nadpisu Havoc FC 8, ktorý sa umiestnil 27. marca 2015 v Red Deer Alberta. Tu je propagačná reklama na zápas –

Spoločnosť McKenzie v súčasnosti slúži 3 -mesačnému pozastaveniu, ktorú vyberala kompenzácia spoločnosti Edmonton Bojaty Sports, ktorá je v súlade s úmyselnou stratou diskvalifikácie hlavy na WSOF 18, ktorá sa umiestnila 12. februára 2015. Začiatkom tohto mesiaca sa ECSC zamietol. Dátum Havoc FC8 je priamo v strede tohto pozastavenia. McKenzie by mohla súdne vyhodnotiť pozastavenie, pretože je to pravdepodobne na neistej zákonnej pôde, ale akýkoľvek typ takéhoto hodnotenia pravdepodobne nemusí byť dokončený pred nadchádzajúcou bojovou kartou HAVOCFC.

Dosiahol som sa na Havoc FC promotéra, ako aj bojovníka Ryana Machana prostredníctvom Twitteru, aby som sa opýtal, či zápas stále pokračuje, ale ešte musí dostať odpoveď.

Red Deer Alberta nemá svoju vlastnú atletickú kompenzáciu, ako aj namiesto toho musia byť udalosti povolené mestskou radou na základe podujatia. (Rozlíšenie červených jeleňov týkajúcich sa bojových športov).

Red Deer schválil Havoc FC 8 pod podmienkou, že na ňu dohliada ústredná kompenzácia bojového športu, ktorá má zákonnú právomoc dohliadať na udalosti v iných jurisdikciách za obmedzených okolností.

Nie je isté, či tento zápas pokračuje alebo či je CCSC pripravený na počesť pozastavenia vyberaného ECSC.

Tento príbeh budem aktualizovať tak, ako sa ďalej vyvíja.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Cody McKenzie 3 mesačné vedenie zadku zadržané na ARTHARM MARCH 13, 2015 v „EDMONTON BOJOMNE SPORTS“
Právne predpisy neúmyselných dôsledkov – amatérske udalosti MMA, ktoré sú teraz nezákonné, sú odstavené v Kanade 21. 2013 v „amatérskom zákone MMA“
Dokumentovanie mýtu o rýchlych rezoch extrémnej hmotnosti v Maseptember 2014 v „bezpečnostných štúdiách“

Leave a Reply

Your email address will not be published.