Loading...

Je tentokrát vstať

ahoj! Presne ako sa máš? Aký bol váš týždeň? Baňa bola dobrá, relatívne produktívna a šťastná. Z nejakého dôvodu som sa však dnes ráno zobudil o 4:00 ráno. Pochopil som, že nebudem na jeseň späť spať (skúšal som asi 30 minút) a rozhodol som sa vytiahnuť môj nešťastný jatočník z postele a začať pracovať. Bol som neuveriteľne efektívny a urobil som veľa pred 7:00 !!

Zobudil som sa hladný a tiež som začal svoj deň s ľadovou kávou, ako aj veľa mandľového masla, ako aj zamrznutú vafle. Tak dobré.
Moje najaktuálnejšie videá

Nápady na masku tváre na beh a chodenie vonku
Tvárová maska ​​pre beh a chôdzu vonku počas vypuknutia koronavírusu.
Vyžadujete si nosenie masky? Aká maska ​​je najlepšia pre bežcov, ako aj pre chodcov?

Pozrite sa na môj najlepší výber masky.
Plus návrhy CDC o tom, kedy nosiť masku, ako aj aký druh počas vypuknutia Covid19.
Viac na RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 7 minútach, 15 sekúnd

Nahor
Predtým, ako sme boli cudzími ľuďmi
09:42

Živý
00:00
08:21
07:15

Potom som sa rozhodol pripraviť raňajky a dostať sa do výdržového tréningu. Gluténové bezplatné palacinky…

Kettlebell, ako aj bezplatné váhy, ktoré sa trochu vrhajú okolo. Rozhodol som sa urobiť cvičenie v štýle Amrap, takže som nemusel počítať tak dobre, ako by sa mohla znúť do televízie, kým som nebol unavený.

Vegas nemal presne ten istý skorý telefonát ako ja a zostal som v posteli až do 16:00. Má najlepšiu prácu.

Keďže som bol dnes ráno taký produktívny, rozhodol som sa využiť popoludnie na spustenie pochôdzok. Začínam robiť zoznam balení pre Jeruzalem a zasiahnuť obchod pre niektoré toaletné potreby, ako aj náhodné cestovné potreby.

Rovnako mám nejaké prúžky pórov, pretože mám pocit, že to vyžadujem, a navyše sú trochu zábavné, že?!

Ľahký zdravý nápad večere

Takže Cindy je vyrobená z jej výzvy Advocare, rovnako ako úžasná !!! Čakáme však, aby sme sa o ňu podelili o svoje myšlienky (je trochu hektická s mladými ľuďmi, ako aj s prácou, ako aj so všetkými džezmi). Zostaňte naladení na jej výsledky.

Cindy, moja bratranec Rochelle, rovnako ako mám prebiehajúci skupinový text o čomkoľvek a čokoľvek. Včera v noci ma požiadali, aby som sa podelil o zdravé jedlo, ako aj koncepty receptov, ktoré sú jednoduché pre ľudí, ktorí sa skutočne neradi varia (alebo v tom nie sú neuveriteľne skvelé). Takže dnešná večera je taká, ktorú som chcel publikovať, aby sa na ňu mohli nahliadnuť.

Ingrediencie: Kosbené kožné hydinové tendre (kúpené mrazené, ako aj rozmrazené v chladničke), korenie (cesnak, soľ a korenie, 21 zinkovacia zmes), cuketa, špagetová omáčka, parmezánový syr.

Dostal som toto balenie od Trader Joe’s…

Uvaril som hydinové ponuky na zakrytej panvici na sporáku cez stredne a ochutenú, podľa chuti. Dal som veľa cesnaku, S&P, ako aj akékoľvek iné korenie, ktoré cítim. Dnes večer bola sezóna možnosti zmesou sezóny bez slova.

Na samostatnej panvici som uvaril cuketové rezance. Ak nemáte spiralizátor, môžete len nasekať, ako aj orezať cuketu. Ochutíme, aby ochutnali presne isté ako kuracie mäso. Alebo použite celozrnné rezance alebo ryžové rezance, ak ste bezlepkový.

Podávame s špagetovou omáčkou a tiež s parmezánom.

Otázka: Kedy ste dnes vstali?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Beh je tá najlepšia metóda na chudnutie, ale …

Beh je tá najlepšia metóda na chudnutie, ale …

Presne ako schudnúť, ako aj potešiť z cesty. Nápady na chudnutie pri behu. presne to, ako sa tešiť z behu a cítiť sahúževnatí

Gortonove krevety Nové misky Mrazené mrazené jedlá

Gortonove krevety Nové misky Mrazené mrazené jedlá

Gortonove krevety misky nové mrazené jedlá – myšlienky na krevety Soba rezance misky, ako aj krémová misa z húb. Uzdravenie

Aká je najlepšia mrazená pizza?

Aká je najlepšia mrazená pizza?

Nové bezplatné bezplatné mrazené recenzie na pizzu. Preskúmané výbery zdravej pizze, ako aj odporúčania. Aká je najlepšia mrazená pizza?

Nápady na zdravé raňajky, ako aj to, prečo sú dosky na syr najlepšie

Nápady na zdravé raňajky, ako aj to, prečo sú dosky na syr najlepšie

Nápady na rýchle zdravé raňajky. Presne ako vyrobiť dosku so syrom. Skutočné kalifornské recepty na mlieko, ako aj nápady na zdravú matricu

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem v dennom videu od bežca. Jedlo denníka čohokoľvek, čo som jedného dňa jedol raňajky, obed, večeru a občerstvenie. plus

Moja ranná rutina odpočinku

Moja ranná rutina odpočinku

Moja ranná rutina v deň odpočinku od behu. Čo robím, čo jem v deň odpočinku, ako aj ďalšie BTS bez behu

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.