Loading...

Podvodné záznamy sú v súlade s zmluvou o boji proti MMA

, zatiaľ čo podvodné záznamy, kde sa kedysi neverifikovateľné pochválili medzi mnohými bojovými umelcami, moderná éra zmiešaných bojových umení spojená s internetom a videozáznammi sa väčšinou odstránila s takým nezmyslom.

Bohužiaľ, táto prax zjavne nie je úplne mŕtva, ako ukazuje nedávny príbeh.

Dnes bolo oznámené, že kanadská propagácia MMA TKO MMA odhalila „podvodné vyhlásenia“ jedného z ich bojovníkov, čo viedlo povýšenie k ukončeniu zmluvy o boji.

Medzi nároky patrí bojovník, ktorý vymýšľal propagáciu, vytvorenie falošných bojových plagátov a chválili sa víťazným bojom, ktoré sa nikdy nenastali. Zdá sa, že sa pochválili oklamali Sherdog MMA, ktorý zverejnil vypustený záznam a dnes zverejnil túto opravu. Ak je to pravda, áno, ide o podvod a áno, takéto skreslenie by vo všetkých možnostiach zdôvodnilo povýšenie pri zrušení zmluvy.

TKO MMA uverejnila toto vyhlásenie:

Organizácia TKO bola dnes informovaná o veľmi veľkej situácii týkajúcej sa pána Christho Franka. Spáchal nenapraviteľné gesto a on a jeho tím boli informovaní, že jeho nedávno podpísaná zmluva TKO bola ukončená.

Falošné a podvodné vyhlásenia pána Franka, pokiaľ ide o jeho posledné štyri zápasy v Afrike (že v skutočnosti nikdy nedošlo), sú hanbou pre náš šport. Toto je prvý v histórii MMA a dúfame, že tento typ situácie sa už nikdy nestane. Sherdog (.com) aj tapológia (.com) boli tiež zavádzané, pretože tieto udalosti sa nikdy neuskutočnili.

Sherdog pridal nasledujúce:

Organizácia vo štvrtok oznámila, že Christ Franck bol prepustený po vytvorení štyroch falošných udalostí-kde bojoval a vyhral-, aby vylepšil svoj rekord od 5 do 9. do 9. 7. Propagácia s názvom African Warriors Championship, bola vyrobená, zatiaľ čo štyria Franckov štyria oponenti boli buď neaktívni alebo vynájdení. Pri nákupe, ktorý posilnil svoj životopis, Franck sám vyhral pár nočných turnajov v Togu, ktoré sa v skutočnosti nikdy nestali.

Nasledujúci plagát, zjavne falošný, bol vytvorený v sekcii komentárov vyhlásenia TKO MMA:

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Združenie MMA Fighters Association sa dostanú do podpory od Teamsters UnionJuly 30, 2015 v „Ali Act“
Oprava „represívneho“ stíhacieho kontraktora MMA 4, 2015 v „Kalifornskom bojovom športovom práve“
Štúdia – bojovník, ktorý získava veľa váhy „významne predpovedá“ víťaz v MmAdecemember 7., 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published.